• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

29 Temmuz 2021 Perşembe - Skorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
Gelelim günün anlam ve önemini içeren zaferimeeee :roflmao: ?

kazandımmm bennn bennn bennnn :a-(118): :a-(118): :a-(118):

bu nasıl şans bu nasıl ballılık, gidip net sayısal oynamam lazım..

@RebeLzEm :cool:??

öncelikle ellerine sağlık çokkkkk teşekkür ederim ?

fena eğlenceli ve keyifli bi turnuvaydı, çift okeyler kafa lar..

tam bi savaş meydanı =) =) =)

skor 2-1

1.oyun
r1.JPG

2.oyun
r2.JPG

3.oyun

r3.JPG

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Tebrik ederim canım hep öyle ilerlemen dileğiyle ? ? darısı benim başıma benimde şansım açılsın artık hep kaybediyorum. ?

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
Tebrik ederim canım hep öyle ilerlemen dileğiyle ? ? darısı benim başıma benimde şansım açılsın artık hep kaybediyorum. ?
çokkkkk teşekkür ederim balımmmm ❤️ ?

aminnn inş. açılır şansın.. şimdi ben tüm şansımı sana buradan gönderiyom, oyna ve kazan ? ?

yaaa R çok acımasız.. bi kaç gün önce seri oynadık sanırım 8-9 turhep o kazandı.. ben sıfır ? kaybettiklerimi bazen hele ki bu kadar çok olanları paylaşmıyom :roflmao:

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
çokkkkk teşekkür ederim balımmmm ❤️ ?

aminnn inş. açılır şansın.. şimdi ben tüm şansımı sana buradan gönderiyom, oyna ve kazan ? ?

yaaa R çok acımasız.. bi kaç gün önce seri oynadık sanırım 8-9 turhep o kazandı.. ben sıfır ? kaybettiklerimi bazen hele ki bu kadar çok olanları paylaşmıyom :roflmao:

Bende çok teşekkür ederim cnm inşallah zamanla kaybede kaybede alışacam rakiplerime taş vermiyecem inşallah kazanacağım . ❤️??

Oradaki tüm herkes çok acımasız ya kurtlar sofrası resmen hiç acımıyorlar. Resmen hep bende sıfır kaybediyorum. :D ?

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
Bende çok teşekkür ederim cnm inşallah zamanla kaybede kaybede alışacam rakiplerime taş vermiyecem inşallah kazanacağım . ❤️??

Oradaki tüm herkes çok acımasız ya kurtlar sofrası resmen hiç acımıyorlar. Resmen hep bende sıfır kaybediyorum. :D ?
birazcık çok hırslı olanlar var ewet =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...