• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

3 vampir ve temel

Konular
867
MFC Puanı
50
bir gün temel bir vampir mağrasına girmiş ve burda yaşayabilirmiyim diye sormuş vampirler de tabii demiş bir gün 1. vampir ağzı burnu kan içinde gelmiş temel sormuş neden ağzın burnun kan içiçnde diye sormuş vampirde karşıdaki evi görüyormusun temel evet demiş işte ordaki annenin kanını emdim demiş sabah olmuş ve 2.vampir ağzı burnu kan içiçnde gelmiş temel yine sormuş senin yüzün niye kan içinde diye sormuş 2. vampirde şu karşıdaki evdeki babanın kanını emdim demiş ve yine sabah olmuş bu sefer 3. vampir kan içinde gelmiş ve temel yine sormuş senin yüzün niye kan içinde diye sormuş 3. vampir karşıdaki evdeki çocuğun kanını emdim demiş ve yine sabah olmuş bu sefer temel yüzü kan içinde gelmiş vampirler senin niye yüzün kan içinde diye sormuş şu karşıdaki direği görüyomusunuz vampirler evet demiş temelde heh işte o amınakodumun direğine çarptım demiş

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
PayLa$ım için t$kler ..