• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

7 Nisan 2016 - 2048 En Yüksek Skor Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
anket konularındaki uzmanlığım ve bu dalda açtığım konuların istisnasız (evet arzuhal midir nedir onun için açtığım konu dahil :honk: ) patlayıp gittiği doğrudur :dyg:
ArtemiS makul bi karşılıkla seni de hit konusu yapabilirim :torpu

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
anket konularındaki uzmanlığım ve bu dalda açtığım konuların istisnasız (evet arzuhal midir nedir onun için açtığım konu dahil :honk: ) patlayıp gittiği doğrudur :dyg:
ArtemiS makul bi karşılıkla seni de hit konusu yapabilirim :torpu

Bunu bi konuşalım anlayacağımızdan eminim :ihim​

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
gençler ben popüler olmak için yaratılmışım yaa tabiki de hitlikle ilgileneceğim :torpu

misal açtığım konularda her türlü geyik yapılabilir ben bunu onaylıyorum başarımın sırrı da bu zaten zira mesaj sayısı reklamın iyisi kötüsü olmaz tezimi en iyi destekleyen durumdur :torpu

Konular
14
MFC Puanı
15,720
gençler ben popüler olmak için yaratılmışım yaa tabiki de hitlikle ilgileneceğim :torpu

misal açtığım konularda her türlü geyik yapılabilir ben bunu onaylıyorum başarımın sırrı da bu zaten zira mesaj sayısı reklamın iyisi kötüsü olmaz tezimi en iyi destekleyen durumdur :torpu

yasak olmadığı için ilgimi cekmiyor benim işte... yasak olsa direk oradayım da yok serbest buralar hep :y

RooKiE

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
440
En yuksek skor derken kutulardaki sayi mi yukarda yazan skor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...