• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Açık Lise, Açık Lise sınav sonuçları açıklandı mı, 2019 AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Açık Lise, Açık Lise sınav sonuçları açıklandı mı, 2019 Açık Lise sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?​

Aralık ayının ilk haftasında gerçekleşen ve geçtiğimiz günlerde cevap anahtarı yayınlanan AÖL (Açık Öğretim Lisesi) 1. Dönem sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu olmaya devam ediyor. Peki, Milli Eğitim Bakanlığı sınav sonuç tarihini açıkladı mı? Açık Lise sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları detayları ve 2019 AÖL sınav sonuçları sorgulama ekranı…

AÖL SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?
AÖL sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair henüz resmi bir açıklama gelmedi. Bu nedenle, AÖL sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı bilinmemekle birlikte, önceki dönemlerdeki sınavlar baz alındığında, sınav sonuçlarının 15 gün içerisinde açıklanması bekleniyor. Bu durumda sınav tarihinin üzerinden geçen tarih hesaplandığında ise, sınav sonuçlarının yılın ilk haftasında açıklanacağı düşünülüyor.

aol-mfUX.jpg

2019 AÖL SINAV SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYIN

AÖL SINAV SONUÇLARI NASIL İTİRAZ EDİLİR?
1- Sınav sonuçlarına yapılacak olan itirazlar, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğüne yapılacaktır.

2- Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Ortak Sınavlara İtiraz WEB sayfasına http://odsgm.meb.gov.tr/www/ortak-sinavlara-itiraz/icerik/18adresinden ulaşabilirsiniz.

ALINTIDIR.