• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ada'da Neler Oluyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eylül

Özel Üye
Konular
53
MFC Puanı
9,510
bu arada benim türkcem cok iyi degil bana bastan anlatirmisiniz Oyunlar nedir ne yapmamiz gerekiyor hic bir bilgim yok.

Soldaderas

MFC Üyesi
Konular
45
MFC Puanı
1,370
Yusra takımınla koordine içinde ol bence bak bunlar Aslan kesilecekler başınıza demedi demeyin : D

~ Virtue

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
6,160
en-iyi-turabi-sozleri-1107417.jpg

Eylül

Özel Üye
Konular
53
MFC Puanı
9,510
Soldaderas olayimda hani takimimdakiler ortada yok. ;d benim islerim vardi Forum'a fazla bakamadim bugün.

Soldaderas

MFC Üyesi
Konular
45
MFC Puanı
1,370
bu arada benim türkcem cok iyi degil bana bastan anlatirmisiniz Oyunlar nedir ne yapmamiz gerekiyor hic bir bilgim yok.

Yusra MegaSurvivor bölümünü incele zaten zaman içinde ben seni oyunlara etiketledikçe ve pm attıkça anlarsın.

Ama her bölümü iyice oku , gir yani : )

Soldaderas

MFC Üyesi
Konular
45
MFC Puanı
1,370
Yusra ya zaten çok takımla ilgin olmasada olur Takım Ruhunu puanlarda ben kuracağım sen olayı anla yeter : D bireysel yarışacaksın çünkü.

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

Bu kafayla ada çekilmez :y

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...