• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Adnan Oktar: Kıyafetleri Yüzünden Kadınları Taciz Edenler Tespit Edilsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Adnan Oktar: Kıyafetleri Yüzünden Kadınları Taciz Edenler Tespit Edilsin

A9 kanalında yaptığı programla gündemden düşmeyen Adnan Oktar, "Kıyafetleri yüzünden kadınları taciz edenler tespit edilip en ağır cezayı alsınlar." çağrısında bulundu.

"Kediciklerim" sözüyle ünlü *Adnan Oktar, yaptığı programla çok konuşulmuştu. Sosyal medyada sık mesajlar veren Oktar, kadınların kıyafetlerine karışanlara fena ayar verdi.

EN AĞIR CEZAYI ALSINLAR

Adnan Oktar, kapalı kadınlar da açık kadınlar da istediğini giyer. Oktar, "Kıyafetleri yüzünden kadınlara tacizde bulunanlar tespit edilip cezalandırılsın." dedi.

İşte *Adnan Oktar'ın o Tweetleri:

5907e51a3dc9e16c637fdab662b37a3d.jpg

Konular
2
MFC Puanı
10
Ulan ya utanmadan konuşuyor bir de.Minili kadınları çıkar maşallah,inşallah , dalga geçiyorsunuz resmen inanç değerleriyle buna kızıyoruz yoksa kimi ne ilgilendirir isteyen istediğini giyer.

İlksu

MFC Üyesi
Konular
589
MFC Puanı
30
sinir oluyorum bu kediciklermi ne karın ağrısıdırlar tuhaf tiplemeler bir değişik boyuttalar

İlksu

MFC Üyesi
Konular
589
MFC Puanı
30
İğrenç vallahi ya arıza bunlar

Konular
21
MFC Puanı
30
Bilerek isteyerek müslüman bir toplumun içinde büyük açıklıkta elbiseler giyen kadınları çıkarırsak diğerleri haklıdır isteyen istediğini giyer ama lütfen çıplakta dolaşmayın ben erkeklerin hiç böyle giyindiklerini görmedim ama kadınlar bazen abartıyor tabi ki ona şiddetle karşılık verenler daha da terbiyesizce sözünü söyle çık git kadına neden şiddet uyguluyorsun ki sen ona şiddet uyguladıkça toplumu düzelteceğine iyice kirletiyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...