• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Adriana Lima Aşkını İnstagram da İlan Etti

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Adriana Lima aşkını bu kez hesabından ilan etti

Türk yazar Metin Hara ile yaşadığı aşkla yaz aylarına damgasını vuran top model Adriana Lima'dan aşk paylaşımı.

Beraberliklerinin reklam çalışması oldukları söylenen çiftin aşkı tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelerek yeni aşkı Metin Hara ile tatile çıkan Adriana Lima sevgilisini özledi. Tatil sonrası ülkesine tek başına dönen Adriana Lima günlük hayatına dönmüş sevgilisi Metin Hara’nın hediye ettiği kolyeyi de çıkarmıştı. Bu hareketin ardından çiftin birlikteliklerinin reklam olduğu iddia edilmişti.

LIMA HESABINDAN PAYLAŞTI

Bu iddialar karşısında uzun süre sessizliğini koruyan Adriana Lima’dan sürpriz bir paylaşım geldi. Adriana Lima 11 milyon takipçisinin olduğu sosyal medya hesabından “I CHOOSE LOVE ” (ben aşkı seçiyorum)notuyla Metin Hara ile olan fotoğrafını paylaştı.

İlksu

MFC Üyesi
Konular
589
MFC Puanı
30
Göstermeliktir kısa sürer bittiğini duymayız belkide

Konular
1
MFC Puanı
30
Metin Hara diye bir yazar bilmezdik bilmiş olduk