• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ah Su geçmişler hele ki hakederken kaybetmek?

Konular
22
MFC Puanı
10
Herkese hayırlı ramazanlar oncelikle .. Orucluyum uykusuzlık bide düzenli uyuyamıyorum. Askerlik olayım var üstelik bu kafayla yogun düşüncelerle askere gideceğim. Vatan borcu bu sonuna kadar giderim. İnşallah tüm düşüncelerimi aklımdan cıkar gider.

Bir olayımı anlatmak istiyorum sizlere !

Eski sevgilim beni unutamadıgını soylemiş bizim ortak oldugumuz arkadaşa .. Beni kandıracak biri değil belki de kandırmıstır bilemiyorum. Sonra hep beni konusuyor ediyormuş vs derken biri karsısına cıktı ve tahminimce onun oldu. Bak şu kaderin cilvesine.. Güçlü gorunmek nereye kadar ? Bu zamanıma kadar hep üzüldüm ettim mutlu olmak iyilerin de hakkı değil mi biraz ? Ynede Allahıma inanıyorum bel ki bir gün mutlu olurum.

Şimdiden orucunuz kabül olsun.

İlk once Allaha sonra bizi koruyan eden meleklerimize emanetsiniz ..