• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Aion Savaşçı Hakkında Bilgi

Konular
105
MFC Puanı
0
Merhaba arkadaşlar size savaşçı hakkında bilgi vereceğim verebildiğim kadarı ile Smile

Öncelikle savaşçı hesabımızı 10 level yaptık ve üst meslek seçicez.

Karşımıza gelen 2 meslek var ;

*Gladyatör
*Tapınakçı

Size kısaca bu ikisinden bahsedeyim. Tapınakçı çok oynamadım fakat aşırı bir defansı ve HP si var aşırı tank bir karakter. Eğer partinizle beraber oynacaksanız ben tank seviyorum diyorsanız Tapınakçı açmalısınız. Soloda pek iyi olduğunu düşünmüyorum fakat bir partide Gladyatör ile Tapınakçı arasında seçim yapılacaksa daha çok tapınakçı seçilir. Çünkü tanktır. Kılıç kalkan kullanması onu daha da tank yapacaktır.

Gladyatör de tanktır tapınakçı kadar olamasada. Fakat tapınakçıdan üstün bir özelliği DPS'idir. DPS i aşırı iyidir rakibi eritmede iyidir. Solo takılıyorsanız sorun çıkarmayacaktır. Partilerdede DPS'iniz ve azda olsa tanklığınız işe yarayacaktır. Ben gladyatör oynayan biri olarak daha çok Polearm giyiyorum. Fakat çift elli kılıçta işe yaramaktadır.