• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Akıllı telefon olmadan yaşayabilir misiniz ?

Konular
296
MFC Puanı
10,100
Teknoloji dünyasının başrol oyuncusu hiç şüphesiz akıllı telefonlar. İnsanların hayatına akıllı telefonlar öyle girdiler ki vazgeçilmez bir hale geldi. Çünkü akıllı telefonlar yüksek uç özellikleri ile bir cepte telefondan çok bir bilgisayar bir televizyon gibi oldu. Peki size akıllı telefonunuz olmadan yaşayabilir misiniz deseler ne dersiniz? Eminiz ki bir çoğunuz bu soruya "yaşayamam" derdi.

T-Mobile tarafından yürütülen bir araştırma sonucunda elde edilen verilerle bu konuda kullanıcıların ne durumda olduğunu ortaya seriyor. Sonuçlara bakıldığı zaman akıllı telefonların hayatımızdaki yeri belli oluyor.

İşte çarpıcı olan sonuçlar;

- Amerikalıların %11′i dışarı akıllı telefonları olmadan çıkmaktansa pantolonsuz çıkmayı tercih edermiş.

- Kadınların %55′i akıllı telefonlarını dışarıya çıkmadan önce yaptıkları makyaja tercih ediyor!

- Araştırmaya dahil olanların %28′i dışarı kredi kartları olmadan çıkmayı yeğlediklerini belirtmiş.

- Her beş Amerikalıdan ikisi akıllı telefonlarından en fazla bir saat ayrı kalmaya dayanabileceklerini dile getirmiş​

Konular
14
MFC Puanı
170
umrumda olmaz millet bağımlı olmayı ne cok seviyor ilginc.

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Üç ay boyunca yaşadım

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Valla ben 33 10 ile çok yaşadım yine yaşarım. en azından insanı yarı yolda bırakmıyor.