Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Akrep Burcu 26 Aralık Cuma

LiyA

HeP YeK HeP TeK . . .
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    5 Kas 2012
  • Mesajlar
    16,871
  • MFC Puanı
    6,477
  • MFC SeviyesiBugün sizin için güzel bir gün olacak. Beklediğiniz bazı sevindirici haberleri alacaksınız. Gün içinde arkadaş çevrenizde esprileriniz ve tatlı dilinizle neşe kaynağı olacaksınız. İçinizdeki mutluluğu dışa vurmak için her şeyi yapacaksınız. Akşam saatlerinde ailenizle vakit geçirebilirsiniz.

Aşk Yaşamı : Bugün sevgilinize güzel bir hediye alacak onu çok memnun edeceksiniz. Gün ortasına doğru alacağınız moral bozucu bir haber, sevgilinize duygularınızı belli edememenize sebep olacak. Akşama doğru her şey yoluna girecek.

İş Yaşamı : Bugün üzerinizdeki pozitif enerjiyi işinize de yansıtacaksınız. İş yerinizde çalışmanız ve başarınız ile göz dolduracaksınız. Katıldığınız toplantıda tanışacağınız yeni birisi ile ilerleyen zamanlarda birlikte iş yapabilirsiniz.

Para Durumu : Parasal konularda çok kararsız olacağınız bir gündesiniz. Beğendiğiniz bir şeyi almakla almamak arasında gidip geleceksiniz. Sonuçta almamaya ve tasarruflu olmaya karar vereceksiniz.

Dikkat : Aile büyüklerinizden birisi sivri dili ve sert konuşmaları ile sizi rahatsız ediyor. Onunla herhangi bir tartışmaya girmemeye çalışın.


 
Üst Alt