• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

AlaaddinKaraca

Konular
2,401
MFC Puanı
2,700
Selamun Aleykum , AlaaddinKaraca nıcklı kardesımızı Nasıl bılırız ?

Bey efendı,Kımseyı kırmayan Durust ve ahlaklı ..

Buyurun :

Zeyna

Üyeliği durduruldu!
Konular
1,416
MFC Puanı
2,770
iyi biliriz. Elfatiha :D

Konular
2,245
MFC Puanı
20
çok neşeli ve pozitif biri.. Güldürmeyi seviyor, espiri anlayışıda fena değil :cool:

Konular
2,686
MFC Puanı
180
Espirili ve Cana Yakın Biri​

Konular
8
MFC Puanı
20
tanidigim kadari ile iyi bir kişilik, cana yakın.

Lie

Konular
2
MFC Puanı
20
Yillardir IRC'e sıkılmadan giren, pek kanallarda sohbet etmeyen, AŞIRI capkin birisi, yoldaş.. Abimiz diyoruz. sevgiler.

Pınar

MFC Üyesi
Konular
168
MFC Puanı
400
Ben garip buldum açıkcası.
Ve ben açık sözlüyümdür.
biraz kız meraklısı gibi geldi bana.
Bilemicem içini fakat dıştan bakılınca yani tanımadıgım için bu fikirlere sahibim şuan.

Konular
1,453
MFC Puanı
810
Ben garip buldum açıkcası.
Ve ben açık sözlüyümdür.
biraz kız meraklısı gibi geldi bana.
Bilemicem içini fakat dıştan bakılınca yani tanımadıgım için bu fikirlere sahibim şuan.

Ewa ben forum ve irc içersinde bir çok erkek arkadasa yazdım selam verdim kimseden netice alamadim. hepsi hatun avına çıktıgı için benle muhatab olmuyorlar sanırım.
bende haliylen sadece bayan arkadaslarla muhatab oluyorum sadece.
o bakımdan bayanlara karsı ilgili duruyor olabilirim. + kız meraklısı adam burda neden kendisine kız arasınki. burdan kız bulsan ne olcak. ekrandan ekrana bakıp aşkmı yaşicaz ?

Konular
1,274
MFC Puanı
20
Bana hep sitem eder sayın AlaaddinKaraca konusayim die .. :)
Ara ara fena kızdırır beni .. Son derece nezaketli ve kisiligime karsı bir o kadar da saygılı ..
Sevdigim gusel insanlar arasındadır pek belli etmesemde :)
Ha birde basımın iyimser belalarındandır eklemeden gecemiycem .. :) ~

Pınar

MFC Üyesi
Konular
168
MFC Puanı
400
@Ewa ben forum ve irc içersinde bir çok erkek arkadasa yazdım selam verdim kimseden netice alamadim. hepsi hatun avına çıktıgı için benle muhatab olmuyorlar sanırım.
bende haliylen sadece bayan arkadaslarla muhatab oluyorum sadece.
o bakımdan bayanlara karsı ilgili duruyor olabilirim. + kız meraklısı adam burda neden kendisine kız arasınki. burdan kız bulsan ne olcak. ekrandan ekrana bakıp aşkmı yaşicaz ?

Yanlış anlamayın bu sözlerim sizi kötülemek veya kişiliğinize laf etmek amacıyla yazılmış birşey degildi sadece açık sözlü olup fikirlerimi paylaştım sizin hakkınızdaki. Yanlış bir kelimem olduysa affola fakat düşüncelerim bunlardan ibaret.
Teşekkürler iyi forumlar :)

Konular
1,453
MFC Puanı
810
Yanlış anlamayın bu sözlerim sizi kötülemek veya kişiliğinize laf etmek amacıyla yazılmış birşey degildi sadece açık sözlü olup fikirlerimi paylaştım sizin hakkınızdaki. Yanlış bir kelimem olduysa affola fakat düşüncelerim bunlardan ibaret.
Teşekkürler iyi forumlar :)

Ewa ben sana kızmadım yazdiklarina sadece bir cevap verdim. ben forumda bayan arkadaslara karsi yakın davraniyor görünebilirim. bak forumda resim koyan kızların hepsine çok güzelsin dedim çok tatlısın dedim vs. bi tanesi hakkında kötü eleştiri yapmadim. kimse kırılmasın alınmasın diye her resim koyana cok güzelsin dedim hatda sana bile bankdaki resmin cok güzel cok tatlı dedim . insanları multu ettim fenamı oldu :) ?