• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Aldatan erkeği affeden kadın

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Bir daha aldatmayacağına inanmak isteyen kadındır.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Aldatılmak bir ilişkiye atılan Fatih topları -şahi- gibidir. Doğu Roma'yı yerle bir eden, derebeylikleri sonlandıran, yeni bir çağ başlatan toplar :sigara o topları yiyen sur onarılmaz, o savaşta kaybedilen bir savaştır. İlişki artık ilhak edilen bir topraktır. :sigara

Böyle anlatınca ne destansı oldu yav :sigara

Konular
4
MFC Puanı
130
Affederek aldatmanın ve aldatılmanın alışkanlık haline dönmesine, kadınlığına yazık etmesine sebebiyet veren saf.

Tolstoyevski

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
kimse kusura bakmasın ama 'mal, tam gerizekalı bu çocuk yea' sıfatının yakıştığı insandır.
yoldan geçene sorsan; aldatan erkeğin/kadının yeniden aldatabileceğini ve buna meyilli olduğunu söyler.
bu işler maya ile ilgilidir zatımca; mayası bozuksa bozuktur kardeşim. verilen şanslar onu düzeltmez.
yapmayın aldatan insana şans verip zaaflarınıza boyun eğmeyin :/
beni de burada güzin abla gibi çığırttırmayın!
-gerildimyineiyimi?-

iFt

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
4,490
Büyük ihtimalle ileride pişman olacak olan kadındır.

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Affettim dese de asla unutmayacak ve unutturmayacak kadındı

Konular
14
MFC Puanı
170
" bu konu bana gore karmasık " erkek tuhaf bi canlıdır yartılısı cidden bozuktur bu boyle uckurumuza duskunuz kardesim kabul edin.. lakın şin su boyutu var tabi aldatan kadın sayısı erkek sayısından az değil bunu tek bir cinse maal edlen sorulardan nefret ediyorum ... eğer siz bir erkeği fatihiniz yaparsanız o sizi istanbulu yapar .. ama siz bir fatihe istanbul olursanız o kendine yeni fetihler bulur işte sorun da tam burda ... bu cozulurse geleceğin kocalarını eğiten bugunun anneleri geleceğin eşlerine güzel birer adam yetiştirir.. ve ben aldatan erkeğe kaharet edenleri asla kabul etmem ..sebeb o baska işey bu baska bişey ..

he ben bekarım umrumda olmayan bi kou sadece bakıs acım bu .

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Karaktersiz kadındır.. Aldatılmaya layık olduğunu kabul etmiştir..

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
bazilarida mecburdur. Cocuklari icin Affeder, Bi ailesi olmadigi icin Affeder, calacak kapisi olmadigi icin affederr.. her gun aklina getirip kahrolsadaa unutmicak olsada afffeeder.

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
bazilarida mecburdur. Cocuklari icin Affeder, Bi ailesi olmadigi icin Affeder, calacak kapisi olmadigi icin affederr.. her gun aklina getirip kahrolsadaa unutmicak olsada afffeeder.
İşte en kötüsü de odur cnm
Her gün diğerinden iskencedie

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konular
14
MFC Puanı
170
kadın anac tır kimi muhtaclıktan kimi zorluktan kimi sevgisinden kimi cocukları için affeder adam olmayan karaktersiz adam anlarsa basım ustune devam ederse etek giydirilmelidir şiddetle tavsiye ediyorum ... uzun zaman once salak bi hatun var entellektuel yazar aldatan kocayı affeden kadına hakaret akılsız ws demişti ... üzülmüştüm kim ne sartta ne yasyor o zorluğu bilmeden otmek ahmakcadır ... dediğim gibi kadın anactır değeri bilinmelidir ... affediyorsa hata yapmıssan donuceksin yedin bi halt affda edildinse ders al ama erkek tuhaf ... maalesef

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Affetmek zorunda bırakanlar utansın

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Duygularını, kalp kırıklığını, gururunu kendisini önemseyen insan

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Artık kimseyi yargılamıyorum bu konularda dediğim gibi kalp sevdiğini sever..