• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Aldatılsanız eğer sevgilinizi/eşinizi tekrar affeder miydiniz?

Konular
55
MFC Puanı
340
Olmaz olmaz bu is olamaz artık imkanı yok. Yuzune her baktıkca bana yaptıgını hatırlayacagımdan eminim, nasıl affedebilirim bu sekilde ?

merhaba

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
40
Türkiye de erkeklerin %82 'si , bayanların % 38 'i aldatmaktadır , ama Kime sorsan affetmiyor :D

Neyse bende kesinlikle affetmeyenlerdenim.

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
AffediLecek ßir Yanı Yok . . .

Konular
710
MFC Puanı
1,720
Bardak Kırıldıktan Sonra Tamir Edilemez. Büyü Bozulur..

Konular
1,050
MFC Puanı
30
Gelmesin istemem güvenemem tekrar bana aynı acıyı yaşatmasına katlanamam

Konular
614
MFC Puanı
340
Gerek yok, herkes istediği yerde olmalıdır. Arkamı döndüğümde gözüm arkada kalacak ise aşkımdan gebersem de olmaz. Su yolunu bulur.

x_men

MFC Üyesi
Konular
41
MFC Puanı
110

- Hatasız kul olmaz , hatamla sev beni.. -

Alışkanlık haline getirilmediği sürece insan hayatında bir kere hata yaptıya affederim. Bir de hala arada aşk varsa yani bu bir hataysa hala bana aşıksa beni seviyorsa kabul ederim. Şimdi evli değilim çocuğum vs yok ama sadece çocuk için ya da millet ne der diye bir şeyleri yürütmezdim diye düşünüyorum.
Aşk sevgi saygı bittiyse her şey bitmiştir.

Konular
145
MFC Puanı
80
bir siirle cevap vermek istiyorummm....

Yaşattığın acılardan bir yol çizdim yüreğime...Artık dönsende olur dönmesende....Bir gün bu yürek bu bedene ağır geldiğinde, seni de unuturum sevgini de... Alacaklarım kaldı sende, biraz sevgi,biraz gurur...Gün gelir o da kurur...Sana ihanetin adını sorduğumda, adı yok demiştin. Şimdi ben son sözümü söylüyorum ...UNUTMA! İhanetin adı yoksa AFFIDA yoktur...

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
o anki duygusal durumuma bağlı olmakla birlikte zannetmiyorum .s.s

Hannah Arendt

MFC Üyesi
Konular
7
MFC Puanı
1,760
Çoğu kez her türlüsünü yaşadığımı söyleyebilirim. Aldatılan kişinin ilişkiyi bitirmek gibi aceleci bir kararı vardır ki bu bende gözlemlenemez.

Acele etmeye gerek yok. İstediğim zaman ayrılabilirim zaten. Yani sorunlu biri ile beraber değilsem şayet.

Ayrıldığımda sorunun çözüleceğini düşünmedim hiç bunun daha büyük sıkıntılara yol açtığını bilenlerdenim.

Soruların çoğu cevapsız kalır ve aldatmanın taziyesi uzun sürer etkilerinden kurtulmadan soruların cevabını almadan analiz etmeden bırakmam. Yok hayır lütfen. Asla. Olmaz!

''Evet, aldattım bütün kusur bende'' dedirtmeden mümkün değil bitirmem ilişkiyi. Bu sadece benim değil, erkek arkadaşımın da yararına.