• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Alexa Rank Nasıl Geliştirilir Benzer bir yol daha

metsanraf

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
benim sitem bir anda yükseldi alexa da,ekstra birşey yapmadım sadece alexa toolbar yükledim.3-5 gün auto surf yapıp puan topladım ama o da çok azdı.hiç birşey yapmadan bir anda yükseldiğini görünce de bugün parayla puan satın aldım.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
benim sitem bir anda yükseldi alexa da,ekstra birşey yapmadım sadece alexa toolbar yükledim.3-5 gün auto surf yapıp puan topladım ama o da çok azdı.hiç birşey yapmadan bir anda yükseldiğini görünce de bugün parayla puan satın aldım.

Ücretsiz zamanin olduğu sürece kullanilmasina brşey demiyorum ama parayla bir ker aldinmi devami gelir bu hit ve auto sörf programlari veyahut siteleri tamamen para tuzagidir. Eğer alexadaki rankinizin gitmesini istemiyorsaniz sürekli kullanmalisiniz aksi halinda biraktiginizda alexa degeriniz tekrar eski halini alacaktir.