• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Alman Pusu Baskın Anı Mayıs 1944 Saat_14_25

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Alman Pusu Baskın Anı Mayıs 1944 Saat_14_25.jpg

2 sene önce Company Of Heroes (Kahraman Topluluğu) RTS Strateji oyunu için Photoshop CS2 9.0 TR ile hazırlanmış bir çalışma ...Telif hakları bende saklıdır.

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Nostaljik oyunlari cok seviyorum ellerine saglik guzel gorunuyor. Suan moh airborne ye basladim bakalim.

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Oo yasimiz var o zaman. Eh biz de cok genç sayilmayiz. Valla biraz gec kesfettim ben ama oyun harika. Felaket nostaljik oyun merakim var. Teknolojik silah oyunlarinı pek sevmedim. Iyi bakalim. Yeniden oynamaya deger bence de. Bakalim...

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Oo yasimiz var o zaman. Eh biz de cok genç sayilmayiz. Valla biraz gec kesfettim ben ama oyun harika. Felaket nostaljik oyun merakim var. Teknolojik silah oyunlarinı pek sevmedim. Iyi bakalim. Yeniden oynamaya deger bence de. Bakalim...

PC'in başından kalkamayacaksın.......(Garanti ediyorum bunu sana....)

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Sorun yok hocam hesap verecek karisacak edecek kimse yok nasılsa : )))) takılmadan bitirebilirim umarim.