• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Alttaki Üyeye Soru Sor?

yirmialtı

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
0
SEVMEM

Benim bu konuya çare bulmam imkansız dediğin konu nedir ?

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Aşk acısı.

Kendinden fazla düşündüğün birisi varmı?

UykusuzTR

MFC Üyesi
Konular
7
MFC Puanı
10
Var ..
Öz kardeşim :) Canımın ici hayatımın anlamı daha ergenlik cagın da ileriki yaşlar da insallah her şeyi net dogru yolları gorecektir umarım.

Hadi biraz damardan girelim..
Vatan mı ask mı ? :)

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Vatan zaten En büyük Aşk değilmidir yahu !!!

En huysuz ne zaman oluyorsun

UykusuzTR

MFC Üyesi
Konular
7
MFC Puanı
10
Olsun biz yine soralım .. :)
Huysuz hımm biri benim canımı sıkarsa..

Hangi takımlısın ?

yirmialtı

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
0
Eskişehirsporluyum.

Soru işaretinden önceki kelimleri ve cümle halinde empati kurarak yanıtlamayacaksan bu soruyu yanıtlama.

Düşünsene, yıllardır insan düşünceleri, davranışları, doğal ihitiyaçları, vs vs hakkında hobisel açıdan bir araştırmadasın. Seve seve notlar alıyor ya da ezberliyorsun. Sonra bir sürü, ulan bu şahıs bu yaşına gelene kadar saklambaç mı oynadıda beynini saklandığı yerde unuttu , diye düşündüren insan karakterleri tesadüfen çoğaldı. Sen bu insanları terbiyeni bozmadan birkaç cümle ile eleştirirken, aaa bu insan sinirli sıfatına maruz kaldın. Bu duruma son cevabın ne olurdu ?

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Evet ben sinirliyim, doğru bildiniz der konuyu kapatırım.

Bana göre düstur ; Her dediğin doğru olmalı fakat her doğruyu heryerde söylemek doğru değildir.

Sizi istediği gibi anlayan ve aslında anlatmak istediğinizin o olmadığı bir durumda tavrınız ne olurdu?

yirmialtı

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
0
Bir kez daha bol bol örnekler vererek durumun onun anladığı gibi olmadığını açıklarım. Yok efendim o yine anlamak istediği gibi anlıyorsa, hee der geçerim.

Birileri üzülmesin diye yaşamaya özgür olduğun herhangi bir mutluluktan vazgeçer misin ?

Konular
91
MFC Puanı
1,220
evet, vazgeçiyorum.

Sabah uyandığında ilk görmek istediğin nedir?

yirmialtı

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
0
Sabah uyandığımda görmek istediğim güneşten ziyade havanın aydınlık olmasıdır. Başka da bir kalabalığa gerek yok çünkü gidip geleceğim yerler belli.

Aklın şu an bu soru dışında nerede ?

yirmialtı

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
0
Geceyi yazacağım birine gerek duymuyorum uzun zamandır.

Dahasına deha olabileceği soruların işaretlerini kime yakıştıracağını aramaktan yorulmuşken insanoğlu, birçok konuda doyumsuz olduğunu neden kabullenmez ?

Lotus

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
İnsan olduğu için, hep daha fazlasını istiyoruz.Toprağız doymayız biz.

Cesur kararlar alır mısın varsa paylaşır mısın ?

yirmialtı

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
0
Korkarak, endişe ederek bir karar almam. Karar alırken kendim dışında yapamazsam açığımı falanca kapatır vs gibi güvencelere dayalı düşüncelere de kapılmam. Ben 5 yıldır kendi isteğim ve kendi mesleğimle kendi ayakları üzerinde durabilen bir insanım. Derdim olanlar, mesafeler gereği özlediklerim.Cesur kararıma gelecek olursak, şu an gerekli olan maddiyatın yarısını biriktirdim. 2 sene içinde Ülkeyi hem mesleki hem eğitimsel açıdan terkedeceğime kendime SÖZ verdim. Bu bana yeter.

SENİ 1,5 aydır en yakının gibi görünerek cüzdanından para çaldığına emin olduğun birine ne yaparsın ?

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Valla benim cüzdana kadar düştüyse ne dim ona :D
Mutluluk nedir?