Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Angry Birds Blast Geliyor!

Sentinus

'boşunaymış' dedirtmeyin be insana..
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    2 Ağu 2016
  • Mesajlar
    11,639
  • MFC Puanı
    906
  • MFC Seviyesi

Angry Birds adı verilen oyunun yeni bir versiyonunun daha geliştirileceği ve yeni oyunun Angry Birds Blast olarak adlandırılacaği açıklandı.

Kızgın Kuşlar olarak bilinen ve en çok oynanan oyunlardan birisi olmayı başaran Angry Birds, yeni versiyonu ile yeniden oyun sektörüne geri dönüyor. Yapılan resmi açıklamalarda Rovio tarafından oyunun yeni bir versiyonunun daha geliştirildiği ve kısa süre içerisinde oyun mağazalarında yer alacağı açıklandı.
3’lü Eşleştirme Tadında Olacak
Yeni oyun özellikle Candy Crush ile tanıdığımız üçlü eşleştirme tarzında olacak ve kızgın kuşlar ile bu sefer bölümleri geçmeye çalışırken eşleştirme ve süreye karşı mücadele etmemiz gerekecek. Resmi açıklamalarda oyunun ne zaman piyasaya sunulacağı ile ilgili detaylar da verildi.
22 Aralık’ta Geliyor
22 Aralık tarihinde App Store ve Google Play Store üzerinden kişiler yeni oyun versiyonunu indirebilecek. Üstelik kişiler resmi internet sitesi üzerinden şimdiden ön kayıt yaptırarak özel başlangıç paketine sahip olabilecek.
Angry Birds Blast Ön Kayıt!
Ön kayıt yaptırmak isteyen kişiler ilk olarak https://www.angrybirds.com/angrybirds-blast-pre-reg/ adresine giriş yaparak bilgilerini ekranda y er alan forma girmesi gerekiyor. Ön kayıt yapıldıktan sonra 22 Aralık tarihinde oyuna giriş yapılması yeterli. Ön kayıt yapan kişiler 9.90 dolardan oluşan bir oyun içi hediye paketine sahip olacak. Bu açıdan yeni oyunu denemek isteyen kişiler ÖN KAYIT yaptırarak cazip tekliften faydalanabilir.
veteknoloji
 
Üst Alt