• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Anime İzlemeye Başlayacaklar İçin Kişisel Top 5

Konular
817
MFC Puanı
190
Akatsuki no yona

İlk bölümünde bu ne saçmalık dedim bırakacak gibi oldum iyiki devam etmişim :f23:
Bir krallık, Yona prensesin ismi. Babasını yani kralı, kızın kuzeni öldürüyor kral oluyor kız kaçmak zorunda kalıyor falan filan. Devamı güzel, biraz fantastik seyler giriyor kurguya :s92: Fazla açıklamayayım :D

Açıkla açıkla yaa krala ne oluyor kıza ne oluyor :s95: :s95: krallıktan bilgi sızdırmak yasakmı sankde açıklayamıyorsun :s95: :s95:

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Açıkla açıkla yaa krala ne oluyor kıza ne oluyor :s95: :s95: krallıktan bilgi sızdırmak yasakmı sankde açıklayamıyorsun :s95: :s95:

Çünkü ben anlatmaya başlayınca sonunu getiriyorum durduramıyorum kendimi :D
Tamam sen kasındın :D
Prensesin adı Yona demiştim. Sarayda yetişmiş şımarık bir prenses :D Bunun bir de koruması var adı Hak :f23: Bir de ülkenin en güçlü savaşçısı sayılır kendileri :D

Ülkenin kralı savaş olmasın diye çabalıyor. Silahtan kılıçtan nefret ediyor. Her neyse..
Bu kral kendi kardeşinin oğlu yani Yonanın kuzeni tarafından öldürülüyor. O gece Yonayı da öldüreceklerken Hak Yonayı kurtarıyor beraber kaçıyorlar. Kızın kuzeni kral oluyor.

Şimdi gelelim efsaneye... :D
Bu imparatorluğun kurulması tanrıya dayanıyor. Kızıl saçlı Kral Hiryuu... İşte Hiryuu insan olmayı seçince güçleri kayboluyor. Savaşlarda yardım etsin diye yanıma 4 tane ejder gönderiyorlar. Beyaz, mavi, yeşil, sarı. Hepsinin farklı güçleri var ve hepsi Kral Hiryuuya itaat ediyor. Beraber çok güçlü bir imparatorluk kuruyorlar.
Gel zaman git zaman Hiryuu yaşlanıyor ve ölüyor sonra dört ejder de yollarını ayırıyor ve ülkenin farklı farklı yerlerine gidiyorlar ve kimse de nerede olduklarını bilmiyor.
Efsanemiz böyle :D

Yona da kral Hiryuunun soyundan geliyor ve saçları kızıl :D Aaa :s38:
Yona kuzeninden babasının intikamını almak istiyor ama nasıl yapacağını bilmiyor. Bir gün bir rahip ona ejderleri bulmasını söylüyor :u21: Tabi kız ejderleri biliyor ama efsane olarak biliyor neyse işte arıyor buluyor bu 4 ejderi. Hepsinin ayrı ayrı hikayesi var. İkisininkinde çok ağladım. Ejderleri çok sevdiğimi söylemiş miydim? :f23:

Anlatayım mı dahasını? :D

Konular
817
MFC Puanı
190
Çünkü ben anlatmaya başlayınca sonunu getiriyorum durduramıyorum kendimi :D
Tamam sen kasındın :D
Prensesin adı Yona demiştim. Sarayda yetişmiş şımarık bir prenses :D Bunun bir de koruması var adı Hak :f23: Bir de ülkenin en güçlü savaşçısı sayılır kendileri :D

Ülkenin kralı savaş olmasın diye çabalıyor. Silahtan kılıçtan nefret ediyor. Her neyse..
Bu kral kendi kardeşinin oğlu yani Yonanın kuzeni tarafından öldürülüyor. O gece Yonayı da öldüreceklerken Hak Yonayı kurtarıyor beraber kaçıyorlar. Kızın kuzeni kral oluyor.

Şimdi gelelim efsaneye... :D
Bu imparatorluğun kurulması tanrıya dayanıyor. Kızıl saçlı Kral Hiryuu... İşte Hiryuu insan olmayı seçince güçleri kayboluyor. Savaşlarda yardım etsin diye yanıma 4 tane ejder gönderiyorlar. Beyaz, mavi, yeşil, sarı. Hepsinin farklı güçleri var ve hepsi Kral Hiryuuya itaat ediyor. Beraber çok güçlü bir imparatorluk kuruyorlar.
Gel zaman git zaman Hiryuu yaşlanıyor ve ölüyor sonra dört ejder de yollarını ayırıyor ve ülkenin farklı farklı yerlerine gidiyorlar ve kimse de nerede olduklarını bilmiyor.
Efsanemiz böyle :D

Yona da kral Hiryuunun soyundan geliyor ve saçları kızıl :D Aaa :s38:
Yona kuzeninden babasının intikamını almak istiyor ama nasıl yapacağını bilmiyor. Bir gün bir rahip ona ejderleri bulmasını söylüyor :u21: Tabi kız ejderleri biliyor ama efsane olarak biliyor neyse işte arıyor buluyor bu 4 ejderi. Hepsinin ayrı ayrı hikayesi var. İkisininkinde çok ağladım. Ejderleri çok sevdiğimi söylemiş miydim? :f23:

Anlatayım mı dahasını? :D

Anlat anlat valla yaa süper gidiyor :s24: devam et durma :D

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Death Note'nin netflix tarafından filmi çıktı onu izledim. Gayet keyif vericiydi.

Konular
91
MFC Puanı
1,220

oo sen çok uzun soluklu yazmışsın. İnsanların bunların sezonlarını bitirmeye nefesi yetmeyebilir :D

benim de bir top 5 vermem gerekirse;

1-rainbow nisha rokubou no shichinin

2- Cowboy Bebop

3-Full Metal Alchemist

4-Code Geass

5-Psycho-Pass

6-Ergo Proxy

7-Steins Gate

8-Samurai Champlo

9-Slam Dunk

10-Helsing

Fate Zero,Angel Beats ve niceleri :D