• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Anneler Üzülemez

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Eve geldim bir baktım annemin morali bozuk biraz canı sıkkın .. Ne oldu dedim ? Başta söylemedi ama üstüne gidince ben markete gittim sucuk vardı marketten bedava veriyorlardı dedi.
Ama ben 100 tl llik alış veriş yaptım kasadan geçtim,fişi de aldım.Arkamdaki müşteriye kasiyer kadın 100 ₺ lik alış veriş yapana sucuk hediye ediyoruz diyince annem geri dönüp sucuğu istemiş ama kasiyer vermemiş. Fişinizi kestim demiş. Artık alamazsınız demiş. Annem kasiyerle tartışmış ama veremem diyince canı sıkılmış.
Bende marketten aldıklarını poşete doldurdum fişi de aldım o kasiyere gittim bunları geri iade etmek istiyorum dedim. Kasiyer tek tek bunları okutup geri iade aldı. Sonra dedim bunları tekrar kasaadan geç alıyorum dedim..
Suratıma baktı dalga mı geçiyorsunuz hanfendi dedi yooo dedim ? Sen doldur dedim bir de sucuk varmış hediye dedim onu da alayım.. Sonra tek tek girdi ve sucuğu da verdi. Sonra kulağına eğilim '' demin gelen kadının kızıyım ben dedim '' sucuk vermediğin..
Ama nasıl mahcup oldu görecektiniz o suratı.. Anneler üzülemez diye yaptım. Benden zeki olduğunu ispat edene fazlası ile iade ziyaret ederim böyle.
Gönül Karaca

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Ne üzülüyorsun ısıl işlem görmüş sağlığa zararlı sucuk için . ?
Sonra gidip bıraksalarmış sucuğu geri ??

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Çok iyi yapmış ve iyi bir ders vermiş.....

Bu beddua'am geneldir, kimse üzerine alınmasın...... (ben'de anne deyince akan sular duruyor bu konu'da aşırı hassas bir yapıya sahibim.......)

Anne'yi üzen/horlayan kimsenin "kabri ateşle dolsun,hayatı cehennem olsun ve Allah'ın laneti üzerinde daim olsun.....!"