• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Apple Music görücüye çıktı

Konular
625
MFC Puanı
10
ABD'nin San Francisco kentinde düzenlenen WWDC 2015 etkinliği Apple'ın bir dizi duyurusuna ev sahipliği yaptı. Yeni işletim sistemi iOS 9'u ve yeni uygulamalarını tanıtan Apple'ın en dikkat çeken duyurusu ise şirketin müzik akış servisi Apple Music oldu.
apple-music-gorucuye-cikti,irjSlwodQU66QqchDAZpqA.jpg

Beats Electronics'i 2013 yılında 1,5 milyar dolar karşılığında bünyesine kattıktan sonra Beats Music'i geliştirerek bu alanda yatırım yapılacağı sıklıkla dile getirilen Apple, merakla beklenen online muzik akış servisi Apple Music'i San Francisco'da düzenlenen WWDC 2015 (Worldwide Developer Conference) etkinliği kapsamında tanıttı.

Spotify ve Jay Z'nin benzer uygulaması Tidal'a rakip olan
Apple Music, aylık 9.99 dolar karşılığında kullanıcılara hizmet verecek.
Rakiplerinin aksine aile paketine de sahip olan cihaz aylık 14.99 dola karşılığında aynı aileden en fazla 6 kişinin uygulamayı kullanmasına izin verecek. Uygulama aynı zamanda 7/24 hizmet veren 'Beats 1' isimli bir online radyoya da sahip olacak. Los Angles, Londra ve New York'tan yayın yapacak radyo dünya çapında 100 ülkede yayın yapacak.

apple,6BAuCF9tx02fEtk4ku7qmA.jpg

APPLE MUSIC HANGİ CİHAZLARDA ÇALIŞACAK?

Android, iOS ve Windows işletim sistemi ile çalışan cihazlarda kullanılabilecek olan Apple Music, kullanıcılara ilk 3 ay için ücretsiz üyelik sunacak.

iOS 8.4 işletim sistemine sahip iPhone ve iPad ürünlerinde çalışan Apple Music, ABD'de 30 Haziran'da kullanıma girecek.