• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Apple Watch Pro için fiyat ve kayış detayları gündemde

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
apple-watch-pro-icin-fiyat-ve-kayis-detaylari-gundemde.jpg
7 Eylül tarihinde üç farklı Apple Watch modeli lanse edilecek ve bu modeller arasında olası adıyla bir Apple Watch Pro da olacak.
7 Eylül tarihindeki Apple etkinliğinde Apple Watch Series 8, yeni giriş seviyesi Watch SE ve zorlu sporlara / profesyonel sporculara özel Watch karşımıza çıkacak. Bu modeller arasında en çok olası adıyla Apple Watch Pro dikkat çekiyor ve model söylediği kadarıyla gerçek anlamda 1.000 dolar (Şu an 1.818,83 Türk Lirası) seviyesinde bir fiyata sahip olacak. Hatta 1.000 dolardan başlayacağı iddia edilen model, ortaya atılan bazı diğer iddialara göre yeni kayışlara da ihtiyaç duyacak. Eğer bu gerçek çıkarsa mevcut Apple Watch kayışları yeni saat ile uyumlu olmayacak. Bunun arkasında büyüyen gövdenin yer aldığı aktarılıyor. Türkiye’de 20 bin TL’ye geçecek izlenimi oluşturan Watch Pro, genel olarak çok kısıtlı bir kitleye hitap edecek.

Watch Pro, kısa süre önce konuşan Mark Gurman’a göre model iPhone 14’ler gibi uydu bağlantı desteğine sahip olabilir. Halen tam olarak yüzde 100 netleşmeyen bu detay, eğer gerçek olursa kişilerin acil durumlarda direkt olarak saatleri üzerinden uydu bağlantısı ile mesaj göndermesine imkân tanıyacak. Bu özellik sadece acil durumlarda konum paylaşma ve yakınlara / polise vb. kısa bilgilendirme mesajları atma için kullanılabilecek, sunulacak altyapı yüksek ihtimalle her konumda çalışmayacak. Apple’ın bu uydu bağlantı altyapısı için Globalstar ile ortaklık kurduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Saat için başka bilgiler de var. Örneğin akıllı saat kavisli değil düz ekrana sahip ve 47 mm gövde üzerine kuruluyor. Apple Watch Series 4’ten bu yana gördüğümüz en farklı Apple Watch olacak model, yine Gurman’a göre ekranında olduğu gibi yan kısımlarında da köşeli / düz yapıyı benimseyecek. Diğer Apple Watch modellerine de gelmesi beklenen “düşük güç moduyla” 3 gün ve üstünde pil ömrüne sahip olması beklenen Watch Pro, 1,9 inç 410×502 piksel OLED ekran üzerine kurulacak. Akılı saat paslanmaz çelik ya da titanyum gövde üzerine kurulacak.

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
o zaman bana bir tane hedeya edersun da

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
adresi veriyorum kargola hemen :) ama birşey diyecem bende ıphone da yok elin deymişken 7 eylülde 14 çıkacakmış bir denede ondan alıversen ne kadar makbule geçer ki :D
Hahhaa yaaa senin kadar uyanık görmedim ben huysuz ihtiyar işte:D Ben iPhone kullanmıyorum ki bide sana mı alacağım:DBi daha ki sefere de onu alırız hepsi bir arada olmuyor maalesef:D