Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Araba Oyunları

Aylin22

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    27 Mar 2013
  • Mesajlar
    150
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi


Araba Oyunları kategorisinin en çok sevilen oyunlarından biri olan Araba Dövüşü oyunu yüklendikten sonra Start'a basarak açılan sayfada yeniden Start yazısına tıklayarak maceraya başlayabilirsiniz.
Araba Dövüşü oyununun amacı oyun ekranında görünen düşman arabayı kendi arabanız aracılığıyla vurarak patlatmaya çalışacaksınız. Oyunda iki tarafında damagesi bulunuyor, bu damageyi kendinizde yüksek tutmaya çalışmalısınız. Bunun için rakibinizin hamlelerinden kaçmanız ve sakınmanız gerekmekte; aksi takdirde oyunu baştan oynamak zorunda kalacaksınız. Oyun ekranının sol üst kısımında kendi canınızı, sağ alt kısımda ise kendi damagenizi göreceksiniz. Her vuruşta %10 damage gidiyor ve ileride düşman arabaların sayısı yükseliyor. Oyunda süreniz ve skorunuz bulunmuyor. Aracınızı klavyenizin ok tuşlarıyla ileri, geri, sağa, sola hareket ettirebilirsiniz. Bölüm bittikten sonra ise enter yazısına tıklayarak bir üst levele geçerek oyuna devam edebilirsiniz.
Araba Dövüşü adlı bu keyif verici oyun, Araba Oyunu kategorisinin en çok sevilen oyunlarından biri. Bu oyunun Araba Oyunları kategorisinde bu kadar sevilmesinin nedeni; kolay bir oynayışının ve kullanımının olması ve aynı zamanda güzel bir müziğinin olması. Araba Oyunları, Araba Oyunu, Araba Oyunları Oyna
Bu keyif verici oyunu hemen siz de oynamalısınız. Keyifli bir oyun olacağı kesin. İyi eğlenceler.
 
Üst Alt