• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Konular
0
MFC Puanı
1,780
bu yazıyı saklarım arkadas trafikte gorursem ihbar ederim devletimiz bolunmus yollara bile eds koymus :D aaa 60 ı gecersen ayıp 180 ne :D 6bin motor arabaya vergi alsın ben 60 la gidicem sen hala 180 kavga çıkarırım yeminle haha:D

Her şeye bir itiraz bir itiraz:s74: Devlet hıza gelene kadar asıl sorunlarımıza çare bulsun . Yol güzelse dikkat çerçevesinde , koordinasyonlu bir şekilde gidiliiiiiiir.:u29:

Konular
14
MFC Puanı
170
Her şeye bir itiraz bir itiraz:s74: Devlet hıza gelene kadar asıl sorunlarımıza çare bulsun . Yol güzelse dikkat çerçevesinde , koordinasyonlu bir şekilde gidiliiiiiiir.:u29:

abovvvv devletede muhalefet var yandın sen :D bunuda saklarım :D elimde koz olsun hahahah konus konus :D senden baya malzeme toplıcam :D biliyorsun emsal teşkili diye bir durum var :D seni gostericem ceza gelirse 200 un altına dusmem :D sen ver ifadeyi bana ne:D

Konular
0
MFC Puanı
1,780
abovvvv devletede muhalefet var yandın sen :D bunuda saklarım :D elimde koz olsun hahahah konus konus :D senden baya malzeme toplıcam :D biliyorsun emsal teşkili diye bir durum var :D seni gostericem ceza gelirse 200 un altına dusmem :D sen ver ifadeyi bana ne:D

İspiyoncu aynı zamanda da çıkarcı.. en dövmelik tip.:f16::u26::u26::u26::u26::u26:

Konular
14
MFC Puanı
170
İspiyoncu aynı zamanda da çıkarcı.. en dövmelik tip.:f16::u26::u26::u26::u26::u26:

asla asla kabul etmiyorum sen benim devletimin kurallarına uymıcan beni yoldan cıkarıcan sonra dovecen yazık bana beyaz evliya gibi adamım carpılırsın ayrıca insan insana vururmu o merdanemi:D:f38: