• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.
Konular
0
MFC Puanı
1,780

Her şeye bir itiraz bir itiraz:s74: Devlet hıza gelene kadar asıl sorunlarımıza çare bulsun . Yol güzelse dikkat çerçevesinde , koordinasyonlu bir şekilde gidiliiiiiiir.:u29:

Konular
14
MFC Puanı
170
Her şeye bir itiraz bir itiraz:s74: Devlet hıza gelene kadar asıl sorunlarımıza çare bulsun . Yol güzelse dikkat çerçevesinde , koordinasyonlu bir şekilde gidiliiiiiiir.:u29:

abovvvv devletede muhalefet var yandın sen bunuda saklarım elimde koz olsun hahahah konus konus senden baya malzeme toplıcam biliyorsun emsal teşkili diye bir durum var seni gostericem ceza gelirse 200 un altına dusmem sen ver ifadeyi bana ne

Konular
0
MFC Puanı
1,780

İspiyoncu aynı zamanda da çıkarcı.. en dövmelik tip.:f16::u26::u26::u26::u26::u26:

Konular
14
MFC Puanı
170
İspiyoncu aynı zamanda da çıkarcı.. en dövmelik tip.:f16::u26::u26::u26::u26::u26:

asla asla kabul etmiyorum sen benim devletimin kurallarına uymıcan beni yoldan cıkarıcan sonra dovecen yazık bana beyaz evliya gibi adamım carpılırsın ayrıca insan insana vururmu o merdanemi:f38: