• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ArtemiS'in Suç Dünyası

Konular
55
MFC Puanı
4,430
Finalde muhteşemdi yapımcı bulmak gerek ;)
Kolibandı kurgulayıpmı yazıyorsun yoksa anlıkmı çıkıyor çözenedim aydınlatırsan sevinirim.

LiyA senden hiç beklemezdim ReyyAn bir sen iki ;) bu arada ben nasıl savcı oldum katillerle takıla takıla ilginç...

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Kolibandı kurgulayıpmı yazıyorsun yoksa anlıkmı çıkıyor çözenedim aydınlatırsan sevinirim.

LiyA senden hiç beklemezdim ReyyAn bir sen iki ;) bu arada ben nasıl savcı oldum katillerle takıla takıla ilginç...

Teşekkür ederim Lydia beğendiğine ayrıca memnun oldum.Hikayenin başı ve sonu genel taslaktı, kurgusu hazırdı.Onu kafamda tamamen tasarlamıştım.Aslında çok uzayacağı için tasvirlere fazla girmedim çokta edebi bir eser değilde daha çok eğleneceğimiz bir konu çıkarmaktı amacım.Maktul,katil,cinayetin nasıl işlendiği,gizli ortak,gizli ortağın varlığı gibi durumlar hazırdı. Ancak araya eklenen birçok olay, atılan yorumlar ve yorumlara göre şekillendi.Mesela; kahramanlar arasındaki repliklerde arkadaşların forum içerisindeki mesajlarından izler bulabilirsin. Özellikle 9. bölümde ReyyAn ın katliam yaptığı sahneyi, bir konuda Reyyan'la aramızdaki şakalaşmadan esinlenerek yazmıştım.
Sana gelince senden iyi savcı olur diye düşünüyorum : )

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Buna çok sevindim LaiLa : )
Evet farklı şekilde anlamıştım ama bu yeni hikaye projesi olduğu ve içinde oldugun gerçeğini değiştirmez : )
Bununla ilgili yorumları alalım yenisine başlarız diye düşünüyorum : )[/QUOTE]

Yenisini mutlaka bekliyoruz.. :) :s24

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Ummadık taş ... :)
Bu devirde kimseye güvenmeyeceksin demişler :kiskis

Kader kurbanı değilde senaryo kurbanı oldum (:)

Konular
55
MFC Puanı
4,430
Teşekkür ederim Lydia beğendiğine ayrıca memnun oldum.Hikayenin başı ve sonu genel taslaktı, kurgusu hazırdı.Onu kafamda tamamen tasarlamıştım.Aslında çok uzayacağı için tasvirlere fazla girmedim çokta edebi bir eser değilde daha çok eğleneceğimiz bir konu çıkarmaktı amacım.Maktul,katil,cinayetin nasıl işlendiği,gizli ortak,gizli ortağın varlığı gibi durumlar hazırdı. Ancak araya eklenen birçok olay, atılan yorumlar ve yorumlara göre şekillendi.Mesela; kahramanlar arasındaki repliklerde arkadaşların forum içerisindeki mesajlarından izler bulabilirsin. Özellikle 9. bölümde ReyyAn ın katliam yaptığı sahneyi, bir konuda Reyyan'la aramızdaki şakalaşmadan esinlenerek yazmıştım.
Sana gelince senden iyi savcı olur diye düşünüyorum : )
Ben teşekkür ederim yorumları çok fazla takip edemedim yoğun olduğum için. Bir dahaki yazı sınav zamanına denk gelmesin mümkünse ;)
Bu arada hep savcı olmak istemişimdir nasılda tevafuk olmuş ;)

Konular
55
MFC Puanı
4,430

Ummadık taş ... :)
Bu devirde kimseye güvenmeyeceksin demişler :kiskis

Kader kurbanı değilde senaryo kurbanı oldum (:)
;) çok eğlenceliydi ama özellikle Reyyanın replikleri onasıl bir psikopattır ya şarkı söyleyerek adam kesiyor ;) bir gün çok param olursa bunun filmini çekicez söz veriyorum ayrıca oyuncularda biz olcaz nasıl fikir ama.Gerçi kısa film tarzında da olabilir eğlenceli olurdu.

Uçuk hayallerim vardır ;)

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
;) çok eğlenceliydi ama özellikle Reyyanın replikleri onasıl bir psikopattır ya şarkı söyleyerek adam kesiyor ;) bir gün çok param olursa bunun filmini çekicez söz veriyorum ayrıca oyuncularda biz olcaz nasıl fikir ama.Gerçi kısa film tarzında da olabilir eğlenceli olurdu.

Uçuk hayallerim vardır ;)

hepimiz çok eğlendik :)

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Bitmesini hiç istemiyordum ben ama :s64
Çok eğlendik emeğine sağlık Kolibandı, hikayenin olay örgüsünden insanların repliklerini kadar her şey harikaydı =)
Sonu da çok güzel bitti zaten kod adı C'den bağlantıyı kurmanız lazımdı :honk:
Herkes herkesin arkasından iş çevirdi :s63 Hikayenin en sevdiğim yanı herhalde bu oldu. :D Sürprizlerle doluydu. Çok şaşırdığım kısımlar oldu. Sezen'in bizi kaçırması, LiyA'nın abisini öldürmesi...
Dediğim gibi kurgu harikaydı ve okurken çok eğlendik :gulumse

Konular
14
MFC Puanı
15,720
aga cinayet var Kolibandı , topla kadroyu sana ikram bana zaamet :y
aga_cinayet_var_by_cunaka-d3kj9jn.jpg

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Bitmesini hiç istemiyordum ben ama :s64
Çok eğlendik emeğine sağlık Kolibandı, hikayenin olay örgüsünden insanların repliklerini kadar her şey harikaydı =)
Sonu da çok güzel bitti zaten kod adı C'den bağlantıyı kurmanız lazımdı :honk:
Herkes herkesin arkasından iş çevirdi :s63 Hikayenin en sevdiğim yanı herhalde bu oldu. :D Sürprizlerle doluydu. Çok şaşırdığım kısımlar oldu. Sezen'in bizi kaçırması, LiyA'nın abisini öldürmesi...
Dediğim gibi kurgu harikaydı ve okurken çok eğlendik :gulumse

Teşekkür ederim bu yorumları almak ayrı bir keyif benim için yakında yenisi gelecek : )