• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ArtemiS'in Suç Dünyası

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Efsanesin Kolibandı yemin ediyorum fırsat buldukça hemen bakıyorum ne oldu ne bitti diye vallahi :D:D:D

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Kolibandı
LaiLa teşekkur ederim aslında yeni karakterler ekleyip uzatabilirdim ama tadı kaçardı yeni bir hikayede kısmetse sende olursun : )

beni sanırım yanlış anladın :) hiç içinde olmayan birine bile, sanki bunu yasıyormuş hissi yasattığını kasdetmiştim..

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Efsanesin Kolibandı yemin ediyorum fırsat buldukça hemen bakıyorum ne oldu ne bitti diye vallahi :D:D:D

Oku bakalım kuzen :D
Kolibandı
LaiLa teşekkur ederim aslında yeni karakterler ekleyip uzatabilirdim ama tadı kaçardı yeni bir hikayede kısmetse sende olursun : )

beni sanırım yanlış anladın :) hiç içinde olmayan birine bile, sanki bunu yasıyormuş hissi yasattığını kasdetmiştim..

Buna çok sevindim LaiLa : )
Evet farklı şekilde anlamıştım ama bu yeni hikaye projesi olduğu ve içinde oldugun gerçeğini değiştirmez : )
Bununla ilgili yorumları alalım yenisine başlarız diye düşünüyorum : )

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Teşekkür ederim Larna
Biraz dinlenelim yenisini kafamda şekillendireyim başlarız :d
Ayrıca bu hikaye ile ilgili Min kardeşimin sürpriz bir çalısması olacak diye bekliyorum :D
kişilerin çoğunu yazdım resim bulma işi kaldı sadece onu da müsait olunca ekleyip açarım konuyu
bide sonunu baya değişik yapmışsın oyüzden bazı yazıları değişmem gerekecek :D

Konular
32
MFC Puanı
27,870
kişilerin çoğunu yazdım resim bulma işi kaldı sadece onu da müsait olunca ekleyip açarım konuyu
bide sonunu baya değişik yapmışsın oyüzden bazı yazıları değişmem gerekecek :D

Seninde beklentinin dışına çıkması güzel :D
Ayrıca o konuyu bekliyorum çok bekletme :D