• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Aşk-ı Memnu final, Aşk-ı Memnu finalde neler oldu, Aşk-ı Memnu finalde işte olanlar?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Aşk-ı Memnu final, Aşk-ı Memnu finalde neler oldu, Aşk-ı Memnu finalde işte olanlar?

345
Aşk-ı Memnu'nun final bölümünde, Behlül her şeye rağmen Bihter'in tüm ikna çabalarına rağmen Nihal ile evlenmeye kararlı. Düğün günü için tüm hazırlıklar devam ederken, Matmazel daha fazla dayanamayarak Adnan'a bildiklerini anlatıyor. Bu sırada Behlül'e ulaşmaya çalışan Bihter büyük bir çaresizlik içerisinde düşüyor ve intiharını planlıyor. Dizinin final sahnesinde Bihter, Behlül'ün karşısında elindeki tabancayı kalbine dayarken kapıda Adnan vardır ve hesap sormaya gelmiştir. Bihter o sırada Behlül'e hafızalara kazınan "Beni kaybetmeyi göze alıyor musun? Beni beni Bihter'ini!" diye sorar. Behlül çaresizce Bihter'i silahı bırakması için ikna etmeye çalışırken, kapıyı kıran Adnan içeri girer ve o sırada Bihter herkesin gözü önünde kalbine dayadığı silahı ateşler. Yaşananların ardından Behlül kaçar, büyük bir tramva yaşayan Ziyagil ailesi de Matmazel ile birlikte yalıdan taşınarak yaralarını sarmaya başlar.

ALINTIDIR.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Benim özellikle bihterin kendini vurmasıyla son bulan sahnesi aklımda kaldı..Hatırlamak isteyenler için.