Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Astral Projeksiyon için Witch merhemleri

Almora

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
Konum
Mersin
  • Üyelik Tarihi
    2 Ağu 2014
  • Mesajlar
    2,859
  • MFC Puanı
    443
  • MFC Seviyesi

Astral Projeksiyon için Witch merhemleriAstral projeksiyon özellikle son yıllarda çok yaygın bir araştırma deneyimleme konusu haline geldi.Oysa bu beceri yüzyıllardır kullanılan bir teknik.. Özellikle cadılar ,wiccanlar arasında çok kullanılan çok başvurulan bir çalışma idi.
Aslında cadıların uçan süpürge ile oradan oraya gitmesi tasviri buna iyi bir referansdır.
Deneyim öncsinde bilinci ve vücudu hazırlamak için kullanılan merhemler , yağlar ve otlar özellikle cadılar arasında çok yaygındı.
Tabiki bilinçsizce kullanılan bazı otlar vücuda zarar verebilir bunu dikkat almak gerek.
Çalışmaya başlamadan önce rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam seçmelisiniz .. Malum projeksiyon esnasında herhangi bir sebepten (gerek dış etken grekse kendi konsantrasyon eksikliginden) meydana gelen kesintiler Astral bedeninizin vücuda gri dönmesine neden olacaktır.
İşte bu merhemler bu konuda size yardımcı olacak.Hem vücudunuzda meydana gelen değisimleri (kasılma seğirme arı vs ..) azaltacak hemde sizin konsantrasyonunuzu arttıracak.


yarım tutam girit kekiği
yarım tutam beşparmakotu
yarım tutam Pelin
yarım tutam Maydanoz

Bu otlardan merhem yapıp astral öncesi vücudunuzu yağlamanız gerekiyor.

Yarım tutam diyor ama artık siz göz kararı size yetecek sekillde hazırlarsınız . Aslında bu bitkilerin yağları aktarlarda mevcut . Bu yağları karıştırarak elde edeceğiniz merhemde aynı işi görecektir.


2 damla Sandal Ağacı Yağı
1 damla yasemin yağı
1 damla Benzoin Yağı
1 damla Mace Yağı
merhem tabanına bu esansiyel yağları ekleyin Astral Projection oturumundanönce vücudu yağlayın..
 
Üst Alt