Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Astral Tapınak Oluşturma

DarkParadise.

вαzı ɢüɴαнlαr нαĸĸıмızdır.
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    1 Eki 2016
  • Mesajlar
    331
  • MFC Puanı
    25
  • MFC Seviyesi
ASTRAL TAPINAK OLUŞTURMA
Astral bir tapınak yapımı ve düzenli kullanımı maji çalışmalarında verimliliği arttırabilir ve diğer birçok spritüel gelişime olanak sağlar tapınağın inşasında astral projeksiyon önerilir ama gerekli de değildir, önemli olan derin meditasyon ve imgelerdir tapınağın inşasından önce yüce şeytandan korunma ve kutsama için dua etmelisiniz.

Tapınak inşası


Tapınağı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz bu size kalmış yapım aşamasına geçmeden önce tapınağın olması gereken şekli ana hatlarıyla imajine edilir bu bir piramit olabilir veya sizin seçtiğiniz bir şekil tapınağın dış bölümü öncelikli olarak imajine edilmelidir bu işlem bittikten sonra tapınağın içine istediğiniz astral nesneleri yerleştirebilirsiniz özel bir sunak bir ayin odası kaplamalar döşemeler içerik tasarımları bir baphomet bile yerleştirebilirsiniz bunlar size kalmış tamamen özgürsünüz burası sizin iç dünyanız olacak bu tapınağı her ziyaret ettiğinizde astral planda daha güçlü tezahür edecek. Bittiğinde ise gardiyan demonu ve diğer demonları davet edebilirsiniz.


Tapınak hangi amaçlarda kullanılır


Gerçekleştircek olduğunuz ritüellerde, meditasyon ve enerji çalışmalarında , diğer insanlarla telepatik iletişimde, demonlar ile iletişimde, efendiyle konuşmak için kullanılabilir.
Diğer bir insan ile telepatik olarak iletişime geçmek için onun kaba bir vücudunu imajine edin bu ışık benden olmalı ve bunu tapınağın sizin belirlediğiniz özel bir bölümüne yapabilirsiniz kontağın uyku esnasında kurulması daha sağlıklıdır iletişim sırasına şimdiki zaman kiplerini kullanarak komut verin.


Alıntı
 
Üst Alt