• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Atiba: Golde hata benim

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Atiba: Golde hata benim​

R0pQ11.jpg

Kartal'ın Kanadalı yıldızı Atiba, ikinci yarı iyi oynamadıklarını belirterek, "Maça iyi ve özgüvenli başladık. İkinci yarı Lyon daha baskılıydı. Bazı bölümlerde bu baskıya karşılık vermekte zorlandık. Yediğimiz ikinci golde hatam vardı. Fabri'ye pası tembel verdim. Burası zor bir deplasmandı. Rövanşta daha iyi olmalıyız. Özgüvenimizi yüksek tutup turu geçmeliyiz" dedi.

Çok üzüldü​
Fabri'ye verdiği geri pasın golle sonuçlanmasının üzüntüsünü yaşayan Atiba, halbuki sahanın başarılı isimleri arasındaydı. 90 dakika sahada kalan Kanadalı yıldız, mücadeleci futbolunu bir kez daha ortaya koyarken pas yüzdesiyle de alkış aldı. 78 kez topla buluşan Atiba, 63'ü isabetli 68 pas vermeyi başardı.​

fotomac​