• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Avengers: Endgame, Black Panther'ı Sollayarak Twitter'da En Çok Bahsedilen Film Oldu

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
avengers-endgame-black-panther-i-sollayarak-twitter-da-en-cok-bahsedilen-film-oldu-1556821595.jpg

Gişede olan rekorunu sosyal medyaya da yansıtan Avengers: Endgame, bir önceki rekortmen Black Panther'ı geçerek Twitter'da en çok bahsedilen film oldu. Duyuruyu yapan Twitter Movies, Twitter'da en çok bahsedilen Marvel süper kahramanlarını da duyurdu.

25 Nisan'da vizyona giren ve koca bir devrin kesişim noktası olan Avengers: Endgame, gişede olan rekortmenliğini sosyal medyada da gösterdi. İlk haftasında 1,2 milyar dolar gişe yapan Avengers: Endgame, Twitter'da en çok tweetlenen film olarak tarihe geçti.

Bilmeyenler için hatırlatalım, bu rekorun bir önceki sahibi yine bir Marvel filmi olan Black Panther idi. Avengers: Endgame'in bu rekorunu ise Twitter Movies adlı resmi hesap duyurdu. Marvel için bir başyapıt olan Avengers: Endgame'in bu rekoru elde etmesi için 50 milyondan fazla tweet'te bahsedilmesi gerekti.

LİNK

Tüm bunlara ek olarak Endgame'deki karakterler içinde Twitter'da en çok bahsedilenleri listeleyen Twitter Movies'in resmi istatistikleri şu şekilde:

1. Thanos
2. Thor
3. Iron Man
4. Captain America
5. Hulk
6. Loki
7. Spider-Man
8. Black Widow
9. Groot
10. Nebula

Kaynak : https://www.webtekno.com/avengers-e...er-da-en-cok-bahsedilen-film-oldu-h67957.html

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Daha izleme fırsatım olmadı, hafta sonu bir sinema yolu yapabilirim bakalım

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Daha izleme fırsatım olmadı, hafta sonu bir sinema yolu yapabilirim bakalım

Ben çok çok beğendim. Tabi , beğenmediğim sahnelerde oldu fakat filmdeki hikayenin olabilmesi için o sahnelerin gerekli olduğunu düşünüyorum.

Ve bu zamana kadar spoiler yemedin mi hiç abi ?

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Ben çok çok beğendim. Tabi , beğenmediğim sahnelerde oldu fakat filmdeki hikayenin olabilmesi için o sahnelerin gerekli olduğunu düşünüyorum.

Ve bu zamana kadar spoiler yemedin mi hiç abi ?

Yok hiç bakmadım, etrafımdaki herkes çok beğendiğini söyleyince girip kurcalamadım herşeyi izleyerek görmek istiyorum

Konular
3
MFC Puanı
400
Umarım en yakın zamanda izleyeceğim
Uf çok istiyorum bakalım

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Yok hiç bakmadım, etrafımdaki herkes çok beğendiğini söyleyince girip kurcalamadım herşeyi izleyerek görmek istiyorum

Daha önceki serilerini de izlediysen eğer , bu film'in seni fazlası ile tatmin edeceğini söyleyebilirim . İzlemediysen , yine beğeneceğin bir film olacak diye düşünüyorum.