Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ayna Falı

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,317
  • MFC Puanı
    16,694
  • MFC Seviyesi

Ayna Falı

Ayna falı geçmişi çok eskilere dayanan bir fal türüdür.Bu fala bakmak için bilgi sahibi ve tecrübeli olmak gerekir.

Bu fal türü Nostradamus gibi meşhur kahin ve falcıların tercihi olmuştur.Duru görü su falına bakanlar bu tecrübeleri sayesinde ayna falında da başarılı olabilmişlerdir.Ayna falına bakmak istiyorsanız ilk önce su falına bakabilmelisiniz.Evet ben su falına bakabiliyorum diyorsanız ayna falına bakma tekniklerini öğrenerek sizde ayna falına bakabilirsiniz.
Ayna falına bakmak için konuyla ilgili teknik bilgileri öğrenmek yeterli değildir.Ayna falına bakabilmenin birinci şartı kuvvetli bir irade ve cesarettir. İradesi zayıf olanlar ve cesur olmayanlar bu işe asla soyunmamalıdırlar.Aksi takdirde ayna falına bakayım derken psikolojik travmalarla karşılaşmak büyük bir olasılıktır.

Ayna geçmişe ve geleceğe,açılan bir kapıdır.Ayna aynı zamanda boyutlar ve mekanlar arasında bir penceredir. Dolayısıyla başka boyutlarda başka varlıklar yaşamaktadır.Bu boyutlara bilinçsizce yapılacak ani misafirlikler,bilgisiz kişiyi davetsiz misafir durumuna düşürür.Hele ki bu davetsiz misafir hiç tanımadık biriyse ve aniden odanızın penceresini açarak içeriye dikkatli dikatli bakan bir yabancıysa karşı tarafın tepkisi nasıl olur.Aynen cinlerle karşılaşmaların ekserisinde ortaya çıkan çarpılma konusunda açıklanan durumların benzerleri bu konuda da ortaya çıkmaktadır.

Ben su falına bakabiliyorum,iradem kuvvetli cesaretim yerinde bu işi yapabilir ayna falına bakabilirim diyorsanız vereceğimiz ayna falına bakma pratiklerine başlayabilirsiniz.
İlk yapılacak iş kaliteli bir ayna edinmektr.Ayna kristalden olursa çok daha verimli görüntüler alabilirsiniz.

Ayna falına yeni başlayacaklar için ayna falına bakma saatleri gündüz vakitleridir.İlk başlayanlar öğlen saatlerinde ayna falı pratiklerini yapabilirler.Bir müdet ustalaşmaya başlandıktan sonra bu saatler geri çekilerek sabah 07,08 arasına daha sonraları ise geceye alınacaktır.Ayna pratiklerine başlarken ayın hilal hali gözlenir ve bu halden itibaren ayın on beşine kadar ayna falına bakılabilir ayın küçülmeye başlamasıyla beraber gündüz de olsa ayna falına bakma pratiklerine bakmak tafsiye edilmez.Tabi bu usta ayna falı bakıcıları için geçerli değildir,onlar her zaman ayna falına bakabilirler.

Hemen hemen her fal bakma çeşidinde olduğu gibi fala bakanın rahat elbiseler giymesi sıkı bir bel ,dar bir gömlek gibi rahatsız edici etkilenmeleri ortadan kaldırmış olması gerekir.Ayna falında da seçilecek mekan rahatsız edilmeyeceğiniz havası temiz ısısı ayarlanmış gürültüden uzak olmalıdır.

Yine oturulacak koltuk veya sandalye rahat olmalı fakat rehavet verecek uyku getirecek kadar da yumuşak olmamalıdır.

Ayna falına bakılırken manyetik alanlardan uzak bulunmalı televizyon gibi cihazlar fişlerinden çekilmeli cep telefonu kapalı tutulmalıdır.

Ayna yuvarlak veya oval olmalı asla köşeli ayna kullanılmamalıdır.Ayna ortalama 15,25 cm.çapından küçük veya daha büyük olmamalıdır.Aynanın bakıcıya olan mesafesi 40 ,50 cm. kadar olmalıdır.Ayna bakıcının göz hizası yüksekliğinde örneğin bilgisayar monitörü seviyesinde olmalı ,bakıcı kendine en rahat bakış açısını sağlayacak şekli deneyerek bulmalı ve aynayı sabitlemelidir.

Artık her şey tamamdır iş ayna falına bakmaya kalmıştır derin bir nefes alınır ve iki dakika kadar aynaya bakarak bir şey düşünmemeye çalışarak fakat kendinizi zorlamadan beklenir.Daha sonra br mantra parola sözcüğü veya zikir tekrarlanmaya başlanır.Fısıltı halinde muktedir demek en makbuludur.Bakışlarınızı önce ayna yüzeyinde gezdirerek daha sonra orta merkezin birazda yukarısına doğru sabitleyerek on dakika kadar muktedir adını tekrarlamaya devam edin bu pratikleri üşenmeden en az bir hafta yapmalısınız.Konuyla ilgili daha özel bilgiler sizlerden gelecek ilgi yoğunluğuna göre verilecektir.

Başarılar dileriz.

Alıntı
 
Üst Alt