• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

"Aynı şehirde nefes almak bile bana yetiyor" dediğiniz birisi var mı?

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
"Aynı şehirde nefes almak bile bana yetiyor" dediğiniz birisi var mı?​

Konular
14
MFC Puanı
170
çok platonik ve melankolik olur ya bana ne benim değilse nerde nefes aldığından alsın mutlu olsun derim ama umursamam yeni ufuklara (hatunlara) yelken acarım ... kendi oksijenimden mesulum ozetle;)

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
var tabiki

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Yok arkadaş öyle bir dünya yok daha olursa yazarım.

Konular
14
MFC Puanı
170

Öyle bir sevdiğim yani dünyam olursa yazıcam:)

o zaman yaz paşa ama kendin ol .. sevmenin en güzel hali kişinin kendindeki halidir... mecnunuz da leyla nerde? leylaya sorsan ben leylayım senmisin mecnun der.. kıscası ne mecnun ne leyla .. herkes kendinde güzel ve daha az zıyansız dır ;) o yuzden kendine aşık ol .. karsı cinse olucaksan da bağımlı olma;)

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
o zaman yaz paşa ama kendin ol .. sevmenin en güzel hali kişinin kendindeki halidir... mecnunuz da leyla nerde? leylaya sorsan ben leylayım senmisin mecnun der.. kıscası ne mecnun ne leyla .. herkes kendinde güzel ve daha az zıyansız dır ;) o yuzden kendine aşık ol .. karsı cinse olucaksan da bağımlı olma;)

Biz hep kendimiz oldukta kendini bilmezler bizi başkası gibi göstermeye başladı.