• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ayrıldığınız sevgilinizle ayrılma kararı alsanızda tekrar konusmaya devam edermisiniz

Darwin

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
390
iliskiniz bittikden sonra eski sevgilinizle hala paylasımlarda bulunurmusunuz?

görüsürüm veya görüsmem ama su sebepten dolayı seklinde düsüncelerinizi bu konu altında paylasmanızı istiyorum ) iyi forumlar.

Silya

Özel Üye
Konular
492
MFC Puanı
600
Aramam.
Eskide kalan biri sonuçta, istediğim kadar değer verip sevsemde genede aramam sormam. Ama başına kötü bir şey geldiğini duysam bilsem ararım giderim de o kadar..

Konular
32
MFC Puanı
0
insanlar çeşit çeşit.Kimi ayrılınca görüşmeye devam eder kimisi etmez.Sevgi muhteşem bir duygu ve ben herkese nasip olmadığına inanıyorum.Bulunca kaybetmemeye özen göstermek lazım.Lakin sevgi karşılıksızsa en güzeli uzak durmaktır.Görüşmek için önemli bir durum yoksa görüşmeye de gerek yok bence :)

Konular
29
MFC Puanı
1,460
tabiki görüşmek isterim , ama bu zamana kadar hiç eski sevgilimle görüşmedim :D

Draneun

MFC Üyesi
Konular
24
MFC Puanı
70
Barışmak isteniyorsa bir şekilde kkonuşulur bahane bulunur. Ama ggerçekten bittiyse her hangi bir konuda bir daha muhatap alınmamalı eski sevgili.

Konular
772
MFC Puanı
530
yaşanan ilişkinin süresine, bağlılığına ve aradaki paylaşımlara göre değişen bir durumdur aslında.
Sizin için dönüm noktası ise ve canınızı yakmışsa kalben konuşmak isteniz bile mantığınız bunu kabul etmez. Mideniz bulanır yaklaşmak istemezsiniz.
Ya da mantık çerçevesinde bir ilişkiye başlamışsanız eğer , yoğun bir sevgi yoksa ve karşılıklı anlaşılıp ayrıldıysanız, selamlaşmak hal hatır sormaktan zarar gelmez.

yani anlaşmalı ve sorunsuz bir ayrılıksa konuşulabilir. fakat kalpler kırılmışsa çok ta gerek yok.

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
eskiden olsa eski sevgiliyle arkadaş olunmaz tezini savunurdum zaten hiçbir eski sevgilimle de arkadaş değilim. ama birden olunca her şey en azından bi merhabalığımız kalsaydı diye iç geçiriyor. ama olması gereken de görüşmemek diye düşünüyorum bi zamanlar hayatının merkezi olan insanla nası arkadaş kalabilirsin ki. şahsen ben kalamam konuştukça acı çekerim herhalde .s.s

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Hayatım boyunca bir kere denedim.Eski sevgilimle arkadaş kalalım istedim şimdi 3 yaşında bi oğlunuz var : )

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Büyük konuşmamak gerek aslında hayatın insanın önüne ne zaman ne sunacağı hiç belli olmuyor.1 sene öncesine kadar benim de cevabım kesinlikle hayırken şimdi olabileceğini düşünüyorum.

Konular
5
MFC Puanı
740
Hayır kopmaya çalışıyorum zaten bu ikimizede acı verir.

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Canıma tak ettirmişse bir dahası asla olmaz ve arkadaş kalmam ben.. Ama normal karar vermişsek tabi ki arada görüşülebilir..