• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

BağıRaRocK GiTar canLı Performans Deneme :)

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
90'ların rock şarkılarını sevenler varsa bi youtube kanalı açtım, beni oradan takip edebilirler. öyle youtubesinde parasında neyim deilim : D amacım 90'ları yeniden o dönemim şarkılarıyla yad etmek. Bilmiyorum Eko TV'de Kent Ozanları'nı kaç kişi bekliyordu ekran başında bizimle beraber...
Neyse, elimden geldiğince seslendirmeye çalıştım.

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
valla elde olan imkanlarla ancak bu kadar oldu : D kulaklıktan az mı geliyo? benim telde iyi aslında sesi

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
şimdi telden yine dinledim. sesim çok net ve hatta yakından geliyor. acaba senin telefonun sesi mi kısık bilmiyorum ki : s

Liva

Özel Üye
Konular
11
MFC Puanı
5,220
Sorun bende o zaman telefondan dinlemedim.. . :)

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
est. şundan dedim telefonda kulaklığı takınca bende ses otomatik yarıya düşüyo kulak zarar görmesin diye. belki farkında olmamışsındır dedim neyse. teşekkür ederim dinlediğin için.