Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balık Burcu 26 Aralık Cuma

LiyA

HeP YeK HeP TeK . . .
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    5 Kas 2012
  • Mesajlar
    16,871
  • MFC Puanı
    6,477
  • MFC SeviyesiDaha dikkatli ve bir miktar önlemci olmalısınız. Özellikle evinizle ilgili uğraşlar fazlasıyla vaktinizi alabilir. Bu arada duygusal konularda da ani tepkiler vermemiz mümkün. Ilımlı olmaya bakın. Yakın çevrenizde ilginç rastlantılarla karşılaşabileceğiniz bir gün.

Aşk Yaşamı : Bugün duygusal paylaşımlarınızda hassas olabilir, sevdiğiniz insan tarafından anlaşılamamaktan yakınabilirsiniz. Aşkta acele kararlar alma isteği var olan dengeleri bozabilir.

İş Yaşamı : Bugün yazılı ve sözlü iletişiminizde yaratıcı düşüncelerinizden faydalanabilir, ama zaman zaman kararsızlık çekebilirsiniz. Anlaşmalarınızda çalışma arkadaşlarınızın fikrine ihtiyaç duyacaksınız.

Para Durumu : Ay, işbirliği ve ortaklık konularını ön plana çıkartıyor. Olumlu görüşmelerde ve kazanç getirecek anlaşmalarda yer alabilirsiniz. Büyük harcamalar yapmanız gerekebilir.

Dikkat : Kafanız çok sayıda yeni şeyle meşgulken plan yapmanız pek kolay olmayacak. Yakın çevre ilişkileri ve söylediğiniz sözler büyük önem taşıyor.


 
Üst Alt