• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Banka soymanın günahı olurmu acaba?

sihirbaz

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
10
O parayı alırda yersen günah ı olur, ama rabin olursan fakirlere dağıtırsan olmaz, benim düşümce bu.

Konular
0
MFC Puanı
10
O zaman soyle yapalim. Sen ilerde cocuguna basini sokacak bir ev almak icin yillarca para biriktirdiginde bize haber ver. Biz o parayi bi calalim. Sonra da fakirlere dagitalim. Biliyorum bu senin de cok hosuna gider.

sihirbaz

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
10
O zaman soyle yapalim. Sen ilerde cocuguna basini sokacak bir ev almak icin yillarca para biriktirdiginde bize haber ver. Biz o parayi bi calalim. Sonra da fakirlere dagitalim. Biliyorum bu senin de cok hosuna gider.
Ne duygusalsın.. hep sen gibi duygusal olmayı istemişimdir. Bankadan bahsediyorum fakirin fukaranın parasını değil hem fakirden alıp bide niye fakire vereyim oparayı.. anlıyosun dimi banka soyulduğunda müşterilerinden kesmiyo parayı :)

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Taş olursun taş! :D

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Aslında bu soruyu uzman ombudsman ız Sezen e sormak lazım. :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
Aslında bu soruyu uzman ombudsman ız Sezen e sormak lazım. :D

bankayı soyarken çok cıbıldatmıcan bozuk paralar kalsın kagıtları alırsan günah olmaz ama don pacasına kadar soyarsan günah tabi :D
soyulcak banka mı var bu konu açılmış hane nerde :D nenemin donlu corabını basıma gecirip geliyom büyük soygun var yuppiiii:s55:

Konular
91
MFC Puanı
1,220
hshfjsjcjd başka soru mu bulamadınız acebaa :D

sihirbaz

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
10
başka konular açalım belki kendimizde bulunan hataları görür düzeltme imakanımız olur.

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Öz eleştiri yapabilirmisin mesela benim bu kötü huyum var.
Mesela arkaşlarıma işim düştüğünde başka yapıda, onların bana işi düştüğünde başka bir insandım diye bilirmisin.

Nasıl yani algılayamadım?Konu nerden özeleştiriye geldi onu da anlamış değilim fakat işime geldiği gibi huy değişecek bir insan değilim.

başlığı gördüm ve aklıma gelen ilk yorumu yazdım. her zaman yaptığım gibi :)

sihirbaz

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
10

Nasıl yani algılayamadım?Konu nerden özeleştiriye geldi onu da anlamış değilim fakat işime geldiği gibi huy değişecek bir insan değilim.

başlığı gördüm ve aklıma gelen ilk yorumu yazdım. her zaman yaptığım gibi :)
Bende kızmadım cevabına sadece biraz gerçekçi olmak istedim yanlış anlama sana yada birilerine taş atma gibi bir niyet içerisinde değildim.
Bir taş varsa oda kendimedir.

h2o

MFC Üyesi
Konular
13
MFC Puanı
160
Mübarek çok günah :)

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330