Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bari Alex kalsaydı!

ByOnur58

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    7 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2,113
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

Alex bu takım 4-3-3 oynayabilsin diye gönderildi. Emenike'yi küstürmemek için Diego kayboldu

Galatasaray'ı yenmek önemlidir, puan olarak yaklaşmak önemlidir ancak 4 puan geride olup yüksek konsantrasyonla maça hazırlanıp bütün fiziki ve mental eforu vermek Fenerbahçe takımını etkiledi.
Gençlerbirliği maçı onlar için uçakta başlamış. 1-1 kadar son derece kötü bir performansı vardı Fenerbahçe'nin.
Gençlerbirliği ilk yarı top yapıyor, alıyor veriyor. 3 tane Gençlerli oyuncu çizgide top çevirirken yürüyerek basıyor Fenerbahçeliler.
Mesut Bakkal, Gosso'yu almakta geç kaldı aslında, maç 1-1'e gelmeden özverili oynayan ancak direnci düşen Hleb'i alıp daha erken oyuna sokmalıydı. Futbol bir tempo oyunudur. Gençlerbirliği 29 puanda, nispeten rahat bir yerde takım.
Gençlerbirliği rahatsa sert, arzulu, sindirmeye yönelik oynamanız lazım.
Bugün TV başındaki birçok kişi mutfağa gitmiştir, çay koymuştur, ekonomi konuşmuştur.
Fenerbahçe, Gençlerbirliği ne istediyse onu oynadı. İkinci yarıya Gençlerbirliği daha iyi başladı.
Geridesiniz, sadece skor olarak geride değilsiniz, puan olarak da rakiplerinizden 2 ve 4 puan geridesiniz. Acaba ne yapar dedik hoca için devrede? Geride olan teknik adamlar ne yaparsa yapsın saygı duyarım ama hoca bekledi.
İyi oynamadığı dönemde gol attı Fenerbahçe.
Mehmet Topal'ın sürpriz bir koşusuyla geldi gol. Teknik direktörler takımının yıprandığını görünmeli. Fenerbahçe belki Galatasaray derbisini kazandı ama çok yıprandı. Kramplar, yorgunluklar... Antrenörlerin yaratıcı olması çok önemli... Kalıplaşmış düzenin dışına çıkabilmek lazım. 17 haftada 38, 39 puan alan iki rakibi var Fenerbahçe'nin.
İkinci devrede 7 maçta 11 puan almış sadece... 10 puanı kaybetmişsin. Üst üste galibiyetler ne ara geldi?
Meireles vardı, Alper'in 11'e girdiği dönemde geldi.
Bu çok zor bir şey değil. Çok basit, Emenike mi Alper mi? Soru bu. Gönderilişi kaos olan Alex sadece ve sadece bu takım 4-3-3 oynayabilsin diye gönderildi. Böyle oynanacaksa Alex oynasaydı...
Emenike'yi küstürmeyeyim diye Diego kayboldu. Aman Emenike'yi küstürmeyeyim derken Meireles gitti.
10 puan kaybetmeden çok bu puanları nasıl kaybettiğiniz önemli. Bir oyuncuyu tutayım derken diğer oyuncular kayboldu, enerjileri gitti.

Gençlerbirliği galibiyeti hak etti
Gençlerbirliği, Mesut Bakkal'ın teknik direktörlüğe gelişiyle birlikte bayağı sıkı bir takım oldu. Son dönemde kolay maç kaybetmiyor.
Yıllardır altyapısını da bildiğim kulüptür, aklı başında işler yapan bir kulüp. Devre arasında bir oyuncu aldılar El Kabir diye. Müthiş bir futbolcu.
Geçen hafta 4 asist yapmıştı, bu hafta golünü attı. İlk 45 dakika Hleb iyi oynadı. Tosic de iyiydi. Gençlerbirliği işini iyi yaptı sonuçta ve hak ederek kazandı.
 
Üst Alt