• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Basketbol Hakkında Bir Konu Yorumlarınızı Bekliyorum?

TheJessPvp

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Beyler Ben büyüdüğüm zaman basketbolcu olmak istiyorum en büyük hayalım bu. Şuan 15 yaşındayım benim yaşadığım yerde basketbol ile ilgili ne kurs ne de alt yapı gibi birşey yok ben sadece okul bahçelerinde felan oynuyorum basketbolu neyse asıl konu şu ben dediğim gibi basketbolcu olmak istiyorum ne yapmam lazım yaşım daha da ilerleyince de basketbolcu olabilirmiyim yoksa yaşım geçti ve olamam mı ? Nasıl bir yol izlemeliyim bana yardımcı olurmusunuz? Ve şimdiden Teşekkürler.

Konular
52
MFC Puanı
2,310
TheJessPvp öncelikle bu konuyu buraya paylaşmadan önce ailen ile paylaşmalısın. paylaşmış olsaydın buraya böyle bir soru sormazdın diye düşünüyorum. paylaştıysan da eğer, onlar sana göstermeliler.

söylediğin de haklısın ne kadar küçük yaşta başlarsan başarın o kadar artıyor. böyle bir hayalin var ise bir alt yapı şirketi ile konuşman gerekiyor. sanıyorum mülakata falan alıyorlar. daha sonra da seni eğitmek için alt yapılarına. bunun için bulunduğun şehirden ayrılman gerekecek tabi. nerede görülmüş bir takımın her şehirde alt yapısı olduğu.
kalacak bir yer veriyorlar mı hiç bilmiyorum yoksa da kendine bir yurt ayarlaman gerekecektir.

sana en iyi cevabı bu işin yapanın ta kendisi verebilir. bunu için alt yapısına girmek istediğin takımın iletişim adresini bul ve mail gönder. en kısa sürede sana dönüş yapacaklardır.

ikincisi, asla vazgeçme. hayallerin çok güzel ve istiyorsan yapamayacağın şey yok. bunu istiyorsan yap, gerekirse çalış ama hayallerinden asla vazgeçme. başarılı olacağına inanıyorum.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
@Anafiel arkadaşımıza katılıyorum yaşınız küçük olması sebebiyle aile bireyleriyle bu konuyu görüşmelisiniz.

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
aga forumun boy ortalaması 1.58 senin konuyu danıştıklarına bak :d

not: benim boy 1.88

Konular
124
MFC Puanı
8,290