• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Haber Bedava televizyon tanıtıldı! Ücretsiz olarak dağıtılacak

Yurt dışında ücretsiz olarak tüketicilere satılacak olan televizyonlar, satıcı firma Telly tarafından tanıtıldı.​

1684522831716.png

Genç şirket Telly, son dönemde ilginç girişimiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Şirket, tüketiciye bedavaya televizyon sunma planını duyurmuş ve nasıl gerçekleştireceklerini açıklamıştı. Yeni model televizyonlarda, ana ekranın hemen altında yer alan ikinci bir ekran kullanılacak ve bu ekran sürekli olarak reklam yayını yapacak. Bu reklamlar sayesinde Telly, gelir elde ederek televizyonları bedava dağıtabilecekti. Görünüşe göre Telly, bu heyecan verici fikri gerçeğe dönüştürdü ve şirketin yeni televizyon modeli tanıtıldı.

Telly'nin tanıttığı televizyonlar, etkileyici bir 55 inç boyutuna sahip olacak ve içerisinde TellyOS adı verilen özel bir işletim sistemi bulunacak. Bu işletim sistemi, kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunmayı hedefliyor. Disney+ ve Netflix gibi popüler içerik sağlayıcıları barındırmayan televizyon, kullanıcılarına yüksek kaliteli görüntü ve ses deneyimi sunmayı hedefliyor.

Bedava televizyon tanıtıldı!​

Telly'nin bedava televizyon modeliyle birlikte, bir Xiaomi Mi Stick tarzı bir cihaz da kullanıcılara sunulacak. Bu cihaz, televizyona ek olarak akıllı özellikler ve farklı uygulamalarla zenginleştirilmiş bir kullanım deneyimi sunacak.

Telly'nin bu yenilikçi yaklaşımı, tüketiciye bedava televizyon sunma fikrini gerçeğe dönüştürerek sektörde büyük bir etki yaratması bekleniyor. Bu girişim, reklamlar üzerinden gelir elde etme modelini kullanarak tüketiciye ekonomik bir seçenek sunmayı hedefliyor. Telly'nin bu adımı, gelecekte televizyon ve reklamcılık sektöründe yeni trendlerin ortaya çıkmasına da zemin hazırlayabilir.

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,570
Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık 👍

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
bize yokmi agammm

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,940
Şu reklam işi boğuyor artık beni nefes alamıyorum. Adamların reklam olayını getirdiği noktaya bak.

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
176
MFC Puanı
41,820
Ben istemem :)

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22