Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Beki İkala Erikli cinayetinde sırlar ortaya çıktı: Katil zanlısı 3 seans gitmiş

Sentinus

'boşunaymış' dedirtmeyin be insana..
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    2 Ağu 2016
  • Mesajlar
    11,648
  • MFC Puanı
    926
  • MFC Seviyesi

Meleklerle Yaşamak' kitabının yazarı ve yaşam koçu Beki İkala Erikli'nin (47) ölümüyle sonuçlanan cinayetin katil zanlısı Sinem Koç'un (31) daha önce Erikli'den 3 seans yaşam koçluğu desteği aldığı ortaya çıktı.

"ÇOLUĞUMUZ ÇOCUĞUMUZ ŞEYTAN GÖRMESİN"
Sabah'ta yer alan habere göre, emniyetteki ilk ifadesinde "Sözde o meleklerle konuşuyormuş. Kitaplarını okuduktan sonra dengem ve dünyam alt üst oldu. Aslında bu şeytan. Benim gibi başka insanlara zarar

vermesin diyerek öldürdüm" diyen Sinem Koç, adliyeye sevk edilirken ise "Şeytan gördürten insanlar, karanlığı açmaya çalışan insanlar yaşamayacaklar. Çoluğumuz çocuğumuz şeytan görmesin" dedi. SİLAH 'BABASINDAN KALMIŞ'
Cinayeti planlayarak işlediği ifade edilen zanlının kitaplarını okumaya başladıktan sonra Erikli'nin ofisine müşteri olarak 3 seans geldiği ortaya çıktı. Zanlı suç aleti silahın babasından kaldığını iddia etti.AKLİ DENGESİ BOZUK MU?
Zanlı Sinem Koç'un geçmişte akli dengesinin bozuk olduğuna yönelik herhangi bir doktor raporunun bulunmadığı da ortaya çıktı. Erikli ofisinin girişinde önceki akşam üç kurşunla öldürülmüştü.YAZAR ERİKLİ'Yİ ASANSÖR BEKLERKEN ÖLDÜRDÜĞÜ İDDİA EDİLİYOR
İddiaya göre; Sinem Koç, Erikli'yi asansör beklerken öldürdü. Cinayetten sonra annesini aradı ve "O kadını öldürdüm" dedi.

Anne emniyete haber verdi. Bir gün sonra saçlarını kazıtarak annesi ile birlikte yaşadığı Küçükçekmece'de yer alan adrese gelen Koç gözaltına alındı. Dört yıl önce eşinden boşanan ve annesi ile yaşadığı saptanan zanlının üzerinde suç aleti silah bulundu.
mynet
 
Üst Alt