• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Belediye Başkanı Timsahla Evlendi

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Belediye başkanı timsahla evlendi

Geleneklerin yaşamın önemli bir parçası olmayı sürdürdüğü Meksika’da, bir balıkçı kasabasının belediye başkanı da geleneklere uygun olarak bir timsahla evlendi.

Meksika’nın güneyindeki San Pedro Huamelula kasabası, eski gelenekleri yaşatmaya devam ediyor.

Bu çerçevede kasabanın belediye başkanı Joel Vazquez Rojas bir timsahla evlendi.

[https://nediyor]

Geleneklere göre prensesi sembolize eden timsaha gelinlik giydirildi.

Sembolik tören öncesinde timsah ve belediye başkanı, bando eşliğinde kasabayı dolaştı.

Başkan Rojas, “Kasaba sakinleri timsaha prenses diye hitap ediyor. Benim rolüm de prensesin kocası olmak” derken, kasabalılar timsahla evlenmenin balıkçılara şans getireceğine inanıyor. Ritüelin bolluk ve bereketin yanı sıra barış ve huzur getireceğine inananlar da var.

Mayalı Şantal yerlileri tarafından başlatılan geleneğin kökeni 1789’a kadar uzanıyor.

Belediye Başkanı Rojas’ın evlilik törenine gerçek hayattaki eşi ve çocuğu da katıldı. Eşi, kocasını elleriyle evlendirerek timsahın ailenin yeni prensesi olacağına inanıyor.

*

(NTV)

1729b6681fcc63c2a9e51fe211006138.jpg

Konular
14
MFC Puanı
170
Öyledir herhalde nikahı ben kiymadim ki ne bileyim
Böyle bir adeti de ilk defa duydum
Herşeye rağmen Müslüman olduğumuz ,bu ülkede yasadihimiz için çok sansliyiz

benim kafa yere gitti :D haha bune mallık ya .. olurmu kopekleriyle evlenen kadınlarmı dersin piton yılanıyla evlenen okudum ben ya :D nasıl bir mallıktır allah akıl versin dicem de zor akıl için beyin lazım bunlarda oda yok :D şimdi desen saygu duy der :D neye duycam timsaha yazık olmus :D

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
aklima bisi geldi ama neyse geldiyle kalsin :D

Konular
15
MFC Puanı
4,170
Bi bu eksikti oda oldu tamam artik