• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Belgesel Önerilerim

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Güzel bir konu olmuş teşekkür ederim Limon.

Belgesel izlemem pek ama izledikçede merak uyandırıyor. Konunu takipte kalacağım ;)

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Benim de sürekli izlediğim ve keyif aldığım belgeseller var ama uzun uzun yazıp anlatmaya üşendim şimdi :)
trt belgesel çok faydalı diye düşünüyorum bu konuda.belgesel dışında eğitici olması sebebiyle discovery favorimdir.

artı daha fazla paylaşımı hak eden bir konu

Konular
451
MFC Puanı
3,990
Benim de sürekli izlediğim ve keyif aldığım belgeseller var ama uzun uzun yazıp anlatmaya üşendim şimdi :)
trt belgesel çok faydalı diye düşünüyorum bu konuda.belgesel dışında eğitici olması sebebiyle discovery favorimdir.

artı daha fazla paylaşımı hak eden bir konu

Teşekkürler.
Sizden de bir ara belgesel önerisi bekleriz.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Güzel bir konu olmuş Limon.

Michael Moore'un yönetmeni, yapımcısı olduğu belgesellerde lezzetlidir. Özellikle Brad Pitt, Christian Bale gibi yıldızların oynadığı The Big Short filminde konu olan Morgage Krizi hakkında serzenişlerini ve aslında nelerin döndüğünü Bilal'e anlattığı belgeseli enfestir.

Capitalism: A Love Story (Kapitalizm - Bir Aşk Hikayesi) :)

2009 çıkışlı belgesel, kapitalizmin Amerikalı vatandaşların ve sömürülen ülkelerin üzerindeki yıkıcı etkisini ele alıyor. Moore bu yapımda orta Amerika’dan Washington’a ve hatta Manhattan’daki küresel finans merkezlerine varıncaya kadar gidiyor. Gerçek bir aşk hikayesi!

EfRaSiYaB

MFC Üyesi
Konular
14
MFC Puanı
100
Gıda ltd. YouTube da Türkçesi var. Fırsat bulursanız izleyin derim..

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Bowling for Columbine , Sicko öneririm :)

Konular
451
MFC Puanı
3,990
Güzel bir konu olmuş Limon.

Michael Moore'un yönetmeni, yapımcısı olduğu belgesellerde lezzetlidir. Özellikle Brad Pitt, Christian Bale gibi yıldızların oynadığı The Big Short filminde konu olan Morgage Krizi hakkında serzenişlerini ve aslında nelerin döndüğünü Bilal'e anlattığı belgeseli enfestir.

Capitalism: A Love Story (Kapitalizm - Bir Aşk Hikayesi) :)

2009 çıkışlı belgesel, kapitalizmin Amerikalı vatandaşların ve sömürülen ülkelerin üzerindeki yıkıcı etkisini ele alıyor. Moore bu yapımda orta Amerika’dan Washington’a ve hatta Manhattan’daki küresel finans merkezlerine varıncaya kadar gidiyor. Gerçek bir aşk hikayesi!

Bu belgeseli görmüştüm ancak izlemeye fırsatım olmamıştı. En yakın zamanda izlemeye çalışacağım.
Teşekkürler :)

Gıda ltd. YouTube da Türkçesi var. Fırsat bulursanız izleyin derim..

Teşekkürler tavsiye için

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
strip the city programını çok seviyorum ben.trt yayınlıyor.

Konular
91
MFC Puanı
1,220
aa ben bu konuyu ilk kez görüyorum. Güzel düşünce Limon. cum ayrıca belgesel izlemeyi de severim. Önerim olursa uğrarım. Paylaşmlar için teşekkürler.