• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

BELKİ ~ HoPeFuL

Konular
11
MFC Puanı
400
Baya önceden öle bi anda karalamıştım.

97294931.png

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,810
güzel bir karalama tŞk :p

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,810
RiCa ederim ama bende bazen uzun diye okumuyorum konuları :D

Konular
62
MFC Puanı
1,150
zaman ve aşk karmaşası demek.paylaşım için teşekkürler.

daisyy

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
Cok guzel yerlerden tutup kurtarmissin meseleyi. Tam daaa amannn ne yapicam derken..'karamsarliga dusmeyin' dedin..bence duygularini kaleminle yasattirabiliyorsun baskalarina da.ya da en azindan bana:) yuregine saglik cok guzel olmus

okurken dusundugum bi nokta oldu.bence ask ve sevgi kısır kavramlar.acaba dogrusu ne olmali diye dusundum. Aklima 'muhabbet' geldi.aski ve sevgiyi harmanlayip homojen hale getiren mukemmel isim bu bence.nereye koyarsan koy yakisiyor, abes olan hicbisi yok.

Baki muhabbetle:)

Konular
11
MFC Puanı
400
Aynen haklısın.Muhabbet kavramı gerçekten.Bir çift arasında olmassa anca birbirini elini tutar ve öyle göz göze bakarlar.Ve bi zaman sonra sıkılmalara neden olur ama tatlı muabbet edebiliyorlarsa.İlişki daha iyi sonuçlar verebilir.Dediğin gerçekten doğru.