• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ben çok yoruldum

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
Farkında mısın, sakallarım çok uzadı ?

Kes artık diyorlar bana, sen seviyorsun diye uzattığımı kimse bilmiyor. ..

Elim sakallarıma gittikçe seni hatırlıyorum.

gerçi seni hatırlatması için hiç bir şeye ihtiyacım yok, zaten her şey de sen varsın.

Anlıyorum, anlıyorum artık seni neden unutamadığımı.

İnsan unutmak istediğini unutamıyormuş bende seni unutmak istiyorum ama yapamıyorum ...

Aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyorum. gözlerim anlamsız bakıyor , gülümsemem bile sahte,

seni severken senden kaçmaya çalışmaktan iyice yorulmuşum...

Susmak, susmak zor geliyor , konuşmaksa çok gereksiz...

O yüzden şarkılar söylüyorum sana belki duyarsın diye, görüp okuyormusundur senin için yazdıklarımı ,

sen de özlüyormusundur beni, lakin sevdiğim ben seni çok özlüyorum ...

Sigaranın son nefesi gibisin.

hani bitmesini istemessin ama biteceğini bile bile de son kez içine çekersin ya işte, işte öyle içime çekesim var seni...

Benim sana ihtiyacım var ne bir yudum suya , ne de bir nefese değil.

Zaten ciğerlerim de kabul etmiyor sensiz aldığım nefesi...

Çölde kalmış mecnunun, suya değil leylaya ihtiyacı olduğu gibi, benim sana ihtiyacım var..

Dedim ya sakallarım uzadı diye ama keseceğim artık sırf seni unutmak için çünkü ben çok yoruldum ...