Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rapunzel

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    11 Mar 2015
  • Mesajlar
    5,450
  • MFC Puanı
    1,785
  • MFC Seviyesi

Bikini Seçmenin 5 Kuralı


1) Beden uyumu

Önceden bikiniler alt ve üst olarak takım olarak bulunurdu. Yani üst kısmınızın ve alt kısmınızın 38 beden olacağı yönünde bir tahmin vardı. Penti bu tabuları yıkalı çok oluyor. Alt ve üst için, doğru bedende bikini seçebilirsiniz.

2) Hepimizde var: Ufak fazlalıklar

Ufak fazlalıkları görünmez hale getirmek için bir beden büyük ya da bir beden küçük seçim yapmak maalesef işe yaramıyor. Defalarca kanıtlandı. Üzerinizde bol duran bikini sizi ince göstermez. Doğru beden seçimi her zaman en iyisidir.

3) Renklere özgürlük!

Bu sene Penti’nin plaj koleksiyonuna baktığımızda kendimizi Hindistan’da Holi Fest’e gitmiş ve o renk cümbüşünün içindeymiş gibi mutlu hissediyoruz. Bikini seçerken alt ya da üstü tek renk seçseniz de, diğer parçayı renkli bir tane seçin. Renkler yaza çok yakışıyor, Penti Karıştır Yakıştır ile size de çok yakışacak.

4) Kompozisyonu tamamla!

Bikini seçerken tam içinize sinenleri buldunuzsa, sıra yardımcı ürünlerle bu işi tamamlamakta! Plaj çantası, şapka, plaj elbiseleri, şortlar ve tişörtlere dolabınızda yer açın. Tarz bir bütündür, bunu unutmayın

5) Her bedene başka model!

Her vücut tipine uygun bikini başkadır. Geniş basenler için hipster altlar, alt göbeği kapatmak için yüksek beller ve küçük göğüsler için üçgen kesimli üstler seçilebilir.

Küçük göğüs ölçüsüne sahipseniz push-up üstlerden de yardım alabilirsiniz. Renk olarak da açık tonlar tercih edebilirsiniz. 
Üst Alt