• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bilal Sonses Kimdir - Bilal Sonses Hayatı - Bilal Sonses Biyografisi

Onurcan

MFC Üyesi
Konular
387
MFC Puanı
290
Bilal Sonses Biyografisi,Bilal Sonses Kimdir,Bilal Sonses Hayatı

Bilal Sonses Kimdir? Bilal Sonses Nereli? Kaç Yaşında?

Youtube video kanalında seslendirdiği parçalar ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bilal Sonses Düzce Üniversitesi’nde eğitim hayatını devam ettirmektedir. Özellikle Ayla Çelik’in seslendirdiği Bağdat şarkısı ile büyük beğeni kazanan Bilal Sonses ayrıca kendisine ait yazmış olduğu İki Kelime, Elin Olamam, Sana Birşey Olmasın, Sol Yanım gibi şarkıları ilede müzik severlerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır.

Bilal Sonses İstanbul Fatih’te dünyaya gelmiştir. Üniversite öncesinde ise Mehmet İhsan Mermerci Anadolu Turizm Otelcilik Lisesi ve Onsekiz Mart Üniversitesi Ön Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Bilal Sonses’in Yotube kanalında seslendirdiği diğer parçalar ise şu şekildedir;

Ansızın, İçimdeki Sen, Ev Boş, Sevda, Eden Bulur, Yanarım, Ziyanı Yok, Helal Etmiyorum, Unuttum İşte, Keskin Bıçak, Aşk Lütfen Gel, Zor Bela ve daha bir çok şarkı repertuarında yer almaktadır.​