Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bir Bayanı Beğendiniz Onun Dikkatini Nasıl Çekebilirsiniz

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    329
  • MFC Seviyesi


Bir kadının dikkati nasıl çekilir?Bir kadınla tanışmaya çalışmak bir 'bilgi birikimi' gerektirir. Doğru hamlelerle hayatınızın aşkıyla tanışabilirsiniz, tanıştığınız bir kadını büyüleyebilirsiniz!Birinci adım: Hazırlan!

Siz erkekler modadan anlamıyor olabilirsiniz ama biz anlıyoruz! Sizin 'güncel' ve modern görüntünüz bizim için önemli. Bundan daha da önemlisi kendinize yakışanı seçmekte başarılıysanız bu sizinle karşılaştığımız ilk 10 saniye için 1 puanı kapmışsınız demektir.


Kokunuz da çok kritik! Sizi kokularınızla kodladığımızı biliyor muydunuz? Kesinlikle aşırıya kaçmayan bir traş kolonyası ilk izlenim için can kurtarıcıdır.İkinci adım: Hedefle!

Kendinizin farkında olun. Özgüveni yüksek erkeklere bayılıyoruz ama bu puanınızın çok üstünde hamleler yapmanızı gerektirmez. Herkes 10 olmayı ister ama üzgünüz, sonuç bu değil. Kendi puanınızdan düşük bir kızla tanışmaya çalışmanızı anlayabiliriz, ama tersini feminen bir yaklaşımla reddediyoruz (!)Üçüncü adım: Elektrik!

Üzerine sayısız espri yapılsa da elektrik konusunun gerçekliği artık yadsınamaz. İşte sizin özgüveniniz bu noktada başlamalı. Barda ya da self servis bir kafede hedef alanınıza giren bir kadına yaklaşın. Genel bir kural olarak önce kadınların siparişi verilir. Kendi siparişinizi beklerken ona 'bunu size ben ısmarlayabilir miyim?' diye sorabilirsiniz. Ufak bir gülümsemeyi bile yeşil ışık sayabilirsiniz. Çünkü biz rahatsız olduğumuzu 'büyük harflerle' ifade ederiz. Eğer konuşmaya hevesliyse onu masanıza arkadaş grubuyla beraber davet edin.
Kaçamayacağımız yerlerde bizimle sohbet etmeye kalkmanız 'bazen' olumlu sonuçlar verebilir. Örneğin bir mekanın kapısında, sinema kuyruğunda ya da otobüs durağında sizi gördüğümüzde ilgilenmemiş bile olsak sohbetinizden etkilenebiliriz. Eğer size bir kez bile dönüp bakmamışsak lütfen bizden uzak durun!

İşte en tartışmalı konulardan biri! Biz dans etmeyi seviyoruz ve aynı enerjiye sahip bir başka erkekle tanışmak bizi heyecanlandırır. Üstelik dansınız vücudunuzun güzel yanlarını vurgulamanız için fırsattır. Omuzlarınız, bacaklarınız… Fark ettirmeden sizi izliyor olacağız!
Tanıştınız ve sohbet ediyorsunuz. Oldukça heyecanlısınız. Bu ilk tanışma konuşmasını uzatmamanızı öneririz. Aklımız bir şekilde sizde kalmalı, yoksa çok çabuk sıkılabiliriz. Bizden asla numaramızı istemeyin, kendi numaranızı verin. bu bize rahat hissettirir, sizin de rahatsız eden biri olmadığınızı kısa yoldan kanıtlar. Şık bir kartınız varsa çift etkili olur!

 
Üst Alt