• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bir Erkeğin Size Çıkma Teklif Etmesini Sağlayacak 10 Yöntem

Peony

Onursal Üye
Üyelik Tarihi
9 Şub 2015
Konular
12,075
Mesajlar
34,903
MFC Puanı
57,450
Bir Erkeğin Size Çıkma Teklif Etmesini Sağlayacak 10 Yöntem

njNkn1.jpg

1. Kendiniz olun

Kimse yanıltılmaktan hoşlanmaz. Bir erkek, ilk buluşmanızda mükemmel bir centilmen olsa ama zamanla ilişki rayına oturdukça tam zıttı bir kişiliğe bürünse, kendinizi aldatılmış gibi hissetmez misiniz? Aynısı karşınızdaki erkek için de geçerli. Tabii ki hepimiz karşımızdaki insanı etkilemek istediğimiz zaman biraz normalin dışında davranıyoruz ama önemli olan o ince sınırı aşmamak. Kısacası, en sevdiği spor hakkında konuştuğunda onu dinleyin ama sırf size çıkma teklif etmesi için sanki o spor için doğmuşsunuz gibi de davranmayın.

2. En iyi fiziksel özelliğinizi öne çıkarın

Özellikle ilk randevularda giymeniz gereken ya da asla giymemeniz gereken kıyafetler vardır. Bir erkeği etkilemek uğruna moda olan ama size yakışmayan şeyleri giymeyin. İçinde rahat olacağınız ve kendinize güvenmenizi sağlayacak kıyafetleri tercih edin ve vücudunuzun en iyi bölgesini ortaya çıkarın. Mükemmel bacaklarınız varsa kısa bir etek giyin, gözlerinizin güzelliğini ve rengini ortaya çıkaracak renkte kıyafetleri tercih edin ya da belinizin inceliğini vurgulayacak bir kemer takın. Kendinize güvenin ve eğlenmenize bakın!

3. Göz teması kurun

Göz teması gerçekten de önemlidir. Gözlerinizle birçok şeyi anlatabilirsiniz. Hoşlandığınız kişiyle arada bir göz göze gelmeye ve birkaç saniye göz göze bakmaya çalışın. Eğer onu size bakarken yakalarsanız daha bile iyi. Göz göze geldiğiniz an birkaç saniye bekleyin ve hala gözlerini sizden çekmediyse ona gülümseyin. Böylelikle ondan hoşlandığınızı anlayacaktır ve size yaklaşması daha kolay olacaktır.

4. Gülümseyin

Gülümsemek, bir kadının en güçlü silahlarından biridir. Ona ne zaman rastlarsanız fırsatı kaçırmayın ve güzel gülümsemenizi gösterin.

5. Açık ve belirgin sinyaller gönderin

Karşınızdaki insanın ne düşündüğünü anlamak çoğu zaman zordur. Ona yardımcı olun ve hoşlandığınız kişiye anlaşılır ve net sinyaller gönderin. Herkesin içinde aşkınızı ilan etmenize tabii ki gerek yok ama ona diğer erkeklere davrandığınızdan farklı ve daha flörtöz yaklaşarak, sinyalleri almasını sağlayabilirsiniz.

6. İnsiyatif kullanın

Eğer birinden çok hoşlanıyorsanız illa onun size yaklaşmasınız beklemeyin! Onunla karşılaştığınız bir dahaki seferde ona gülümseyin ve merhaba deyin.

7. Nelerden hoşlandığını öğrenin

Erkeklerin genel olarak konuşmayı sevdiği konular vardır. Bunlardan bazıları; arabalar, spor ve aksiyon filmleridir. Onun nelerden hoşlandığını ve hoşlanmadığını öğrenin ve bunlar sayesinde onunla sohbet ortamı yaratın ve unutmayın, kendiniz olun ve sevmediğiniz bir şeyi seviyormuşsunuz gibi yapmayın. Bir diğer yandan da onun ilgi alanları hakkında kötü konuşmayın ve anlattıklarını dinleyin.

8. Ona esprili yanınızı gösterin

Erkekler espri anlayışı olan kızlardan hoşlanırlar. Eğer espri anlayışına sahipseniz, bunu ona göstermekten çekinmeyin. Espritüel olmak hem zeka, hem de espri anlayışı gerektirir ve bu gerçekten de seksidir!

9. Arkadaşlarınızı işe karıştırmayın

Bu yaklaşım son derece çocukçadır ve hoşlandığınız kişinin sizden soğumasına neden olabilir. Eğer ortak bir arkadaşınız varsa ve sizin hakkındaki düşüncelerini biliyorsa sorun değil ama durum, arkadaşınızın onun yanına gidip ”Arkadaşım senden hoşlanıyor peki ya sen?’’ demesi gibi bir hal alırsa bu çok antipatik olacak ve işe yaramayacaktır.

10. Kendini iyi hissetmesini sağlayın

Bir erkeğin sizin yanınızda ne hissettiği onun size aşık olmasını sağlayacak faktörlerin başında gelir. Unutmayın, pohpohlamak, istediğiniz yere ulaşmanızı sağlar. Yani ona gülüşünün ne kadar güzel olduğunu söylemekten çekinmeyin ama iltifatlarınızı da fazla abartmayın ki yapmacık durmasın!

Alıntıdır.
 
Üst